Як легко погасити свій кредит легко і швидко?

При погашенні кредиту, потрібно бути дуже уважним, щоб ваш платіж пройшло легко і швидко. Хочемо звернути увагу, що при оформленні кредиту в МФО або банку, вивчіть всі можливості погашення майбутньої позики, щоб потім не виникло проблем. Як правило, на сьогоднішній день, майже всі мікрофінансові організації для своїх клієнтів пропонують великий вибір самих різних способів погашення кредиту.

Рекомендуємо основним каналом погашення використовувати свою платіжну карту, на яку ви оформили кредит і вказали під час реєстрації на сайті.

Давайте розглянемо, які існують для вас способи погасити кредит або оплатити нараховані відсотки, щоб за підсумком ви змогли вибрати найбільш простий і зручний для вас спосіб:

№1 - Банковская карта

Банківська картка

Банківською картою в особистому кабінеті. Щоб повернути кредит, вам потрібно увійти в ваш особистий кабінет на сайті кредитної компанії і оплатити платіжною карткою. Погасити кредит можна в будь-який час 24/7. Ми рекомендуємо використовувати цей спосіб, так як він швидкий, простий і безкоштовний. Якщо ж на карті недостатньо грошей, тоді потрібно додати іншу банківську карту, з якої можна здійснити платіж:

  • Використовувати банківську карту, яка була використана під час реєстрації
  • Використовувати будь-яку іншу банківську карту, яка не була прив'язана в особистому кабінеті позичальника
№2 - Терминал ПриватБанка

Термінал ПриватБанку

КредитыОнлайн рекомендує використовувати платіжні термінали мережі ПриватБанк для погашення позики. Для цього вам потрібно зайти в меню "Комунальні платежі", в поле пошуку ввести код кредитної компанії, де оформлений кредит, а в призначенні платежу вказати свій ідентифікаційний код.

№3 - Приват24

Приват24

Сплачуйте свій кредит або відсотки за допомогою додатку онлайн-банкінгу Приват24. Це просто, а найголовніше, що це можна зробити не виходячи з дому. Для цього увійдіть в Приват24 і перейдіть в розділ "Мої платежі", в поле пошуку введіть код кредитної компанії та в призначенні платежу вкажіть свій ідентифікаційний код.

№3 - Платежные терминалы

Платіжні термінали

Погашайте і оплачуйте послуги користування кредитом за допомогою мережі терміналів: EasyPay, IBox, City24 і ін. Для цього необхідно:

  1. Вибрати кредитну організацію, де оформляли кредит в категорії "Банківські послуги" (в EasyPay - категорія "Банки і фінансові послуги")
  2. Уважно і без помилок ввести свій ІПН, або номер мобільного телефону вказаний при реєстрації
  3. Вибрати меню «оплатити» або «продовжити» кредит
№3 - Касса банка

Касса банка

Сплатіть свій кредит в касі будь-якого українського банку. Для цього в будь-якому відділенні банку надайте касиру реквізити кредитної організації, вкажіть призначення платежу, ваше П.І.Б. і номер кредитного договору.