Вступ

Правила користування ресурсом Krediti-Online.com.ua (далі – «Правила», «Угода») – публічний договір приєднання, розміщений у мережі Інтернет на сайті https://finаnce.ua (далі – «Сайт», «Портал» »).

Використання інформаційно-аналітичного порталу Krediti-Online.com.ua Користувачем означає, що Користувач приймає та зобов'язується дотримуватись усіх наступних умов цієї Угоди.

Адміністрація порталу залишає за собою право вносити до Угоди зміни, які набувають чинності з моменту опублікування. Текст актуальною редакцією Угоди завжди є доступним на сайті https://Krediti-Online.com.ua. Подальше використання порталу після внесення подібних змін означає Вашу згоду з ними.

Ця Угода є публічним договором і у разі прийняття (акцепту) викладених нижче умов Користувачем останній зобов'язується виконувати умови цієї Угоди.

Основні терміни

Веб-сайт (Портал, Сайт) – сукупність даних, електронної (цифрової) інформації, інших об'єктів авторського права та (або) суміжних прав тощо, пов'язаних між собою та структурованих у межах адреси сайту https://Krediti-Online.com.ua, доступ до якого здійснюється через адресу мережі Інтернет.
Веб-сторінка сайту – складова частина сайту, його окрема сторінка, що містить дані, електронну (цифрову) інформацію, інші об'єкти авторського права та (або) суміжних прав тощо.
Адміністрація сайту – ПП Денис Пресич, якому належать відповідні майнові права на використання сайту та адміністрування.
Адміністратор веб-сторінки сайту – особа, якій належать відповідні майнові права на використання окремої години сайту – веб-сторінки, здійснює адміністрування веб-сторінки сайту.
Користувач – будь-яка фізична особа, яка здійснює доступ до Сайту, чим автоматично підтверджує повну згоду з положеннями цієї Угоди.
Оферта – публічна пропозиція Адміністрації Сайту, адресована користувачеві, укласти з нею угоду на умовах, що містяться в цій Угоді.
Акцепт – повне прийняття Користувачем умов Угоди.
Контент – будь-яке інформаційно значуще наповнення сайту, у тому числі у вигляді текстів, цифр, рецензій, коментарів, анонсів, фото, відео, зокрема новини та інші матеріали, розміщені на Сайті.
Обліковий запис/Акаунт – електронний кабінет користувача у функціональній системі сайту, що створюється користувачем. Обліковим записом/акаунтом може користуватися лише один Користувач, передача даних для доступу до облікового запису/акаунту іншому користувачу (іншій особі) не допускається.
Реєстрація – надання Користувачем своєї згоди з Угодою та процедура, в ході якої Користувач через заповнення відповідних форм сайту надає необхідну інформацію для використання сервісів Сайту. Реєстрація вважається завершеною лише у разі успішного проходження всіх її етапів відповідно до опублікованих на Сайті інструкцій.
Персональні дані – це будь-які відомості або сукупність відомостей, які Користувач залишає на Сайті та за допомогою яких можна ідентифікувати користувача.
Згода на обробку персональних даних – добровільна згода користувача на обробку його персональних даних Редакцією/Адміністраторами веб-сторінок сайту.
Обробка персональних даних – будь-яка дія Адміністрації Сайту/Адміністратора веб-сторінки сайту, яка пов'язана зі збором, реєстрацією, накопиченням, зберіганням, адаптацією, зміною, оновленням, використанням та розповсюдженням (розповсюдженням, реалізацією, передачею), знеособленням, знищенням відомостей про користувача.
SMS-верифікація – це перевірка користувача, яка здійснюється шляхом введення у відповідне поле на сторінці верифікації спеціального коду верифікації, надісланого Компанією у SMS-повідомленні на номер, вказаний користувачем на сторінці верифікації.
Торгова марка – об'єкт авторського права та інтелектуальної власності, товарний знак та логотип, знак для товарів та послуг, зареєстрований у встановленому законодавством порядку. У контексті цієї угоди торговою маркою є знак для товарів та послуг Krediti-Online.com.ua.

1. Загальні положення

1.1. Правила та умови регулюють користування цим сайтом. Користування сайтом означає, що Ви повністю приймаєте ці Правила та умови.
1.2. Рекомендуємо не використовувати сайт, якщо Ви не приймаєте ці правила та умови.
1.3. Щоб користуватися послугами цього сайту, Вам має бути принаймні 18 років.
1.4. Ми зберігаємо за собою право при внесенні змін у цій сторінці без попереднього повідомлення вносити зміни також до цих Правил та умов. Поправки Умови набирають чинності з дати публікації на цьому сайті. Так як ці Правила та умови можуть бути змінені, ми пропонуємо вам перевірити їх щоразу, коли ви відвідуєте цей веб-сайт. Ваше подальше користування сайтом означатиме Вашу згоду з Правилами та умовами.

2. Правила реєстрації та подання оголошень

2.1. Будь-який Користувач має право зареєструватися на Сайті/подати оголошення. Реєстрація не є обов'язковою, але доступ до деяких розділів Сайту може здійснюватись лише зареєстрованими користувачами. Залишати коментарі до будь-яких матеріалів на Сайті мають право лише зареєстровані користувачі.
2.2. Права Користувачів можуть бути обмежені (аж до позбавлення реєстрації на Сайті) рішенням Адміністрації Сайту чи модераторів без пояснення причини.
2.3. Заборонено реєстрацію імені користувача, що містить образи, ненормативну лексику, «трансліт» на ненормативну лексику, слова «адміністратор», «модератор», probanker, creditoline або похідні від цих слів, а також будь-які інші невласні імена, які створюють в інших користувачів асоціативне сприйняття такого імені як представника Адміністрації Сайту.
2.4. Реєстрація кількох облікових записів одним Користувачем заборонена. Численні облікові записи користувачів, зареєстровані однією і тією самою людиною, можуть бути заблоковані Адміністрацією Сайту.

3. Публікація та використання матеріалів, розміщених Адміністрацією та користувачами Сайту

3.1. Користувачі можуть надсилати матеріали для публікації на Сайті за умови відповідності до тематики Сайту. Публікації матеріалів здійснюється Адміністрацією із зазначенням автора.
3.2. Усі матеріали, розміщені на Сайті, відображають виключно думки їхніх авторів. Кожен відвідувач несе повну відповідальність за розміщену ним інформацію – у відгуках, блогах, коментарях.
3.3. У коментарях заборонено хамство та образи, погрози, тиск, інші засоби впливу, флуд, тролінг.
3.4. CreditoLine.com.ua з повагою ставиться до користувачів порталу та не допускає фамільярності у спілкуванні. Ми завжди звертаємося до читачів з повагою і на ви, але пишемо цей займенник та його варіації з малої літери. Згідно з правилами порталу, у коментарях, повідомленнях на форумі, особистому листуванні, а також відповідях на письмові звернення, представники сайту використовують звернення на ви з маленької літери.
3.5. Копіювання матеріалів, розміщених на цьому сайті, можливе лише за умови посилання на нього та за погодженням з Адміністрацією Сайту.

4. Права та обов'язки адміністрації та модераторів сайту

4.1. Адміністрація має право в будь-який час і без попередження змінювати оформлення Сайту та контент.
4.2. Адміністрація в праві надсилати Користувачам електронною поштою та іншими засобами зв'язку повідомлення щодо використання Сайту.
4.3. Модератор Сайту, який призначається Адміністрацією, відстежує та вживає необхідних заходів, щоб розміщений на Сайті контент відповідав тематиці сайту. Модератор та Адміністрація Сайту докладає всіх зусиль для того, щоб виключити з сайту недбалу, а не акуратну, образливу, таку, що не відповідає дійсності або свідомо неповну інформацію.
4.4. Адміністрація сайту залишає за собою право блокувати та видаляти акаунти осіб, які порушують умови пунктів 2.3. та 2.4. цієї Угоди.

5. Наші послуги

5.1.Ми надаємо незалежний онлайн-сервіс, який дає Вам можливість досліджувати та порівнювати інформацію про кредити до зарплати, що надаються третіми особами та розміщені на цьому сайті. Нашими послугами порівняння Ви можете користуватися безкоштовно. Ми не додаємо жодних зборів чи комісійних до продуктів чи послуг, які Ви порівнюєте. Наш сервіс знайомить вас із третіми особами, які забезпечують кредити до зарплати та інші фінансові послуги. Наші послуги забезпечується за рахунок третіх осіб – постачальників фінансових послуг. Вони платять нам збори та/або комісійні за придбання клієнтів.
5.2. Ніщо на цьому сайті не рахується і не може бути розглянуте як фінансова рада, рекомендація або перевага будь-яким фінансовим послугам, згаданим на цьому сайті. Інформація на цьому сайті надається лише з метою спільної інформації і для того, щоб Ви могли вибрати фінансові послуги, які найбільш підходять для задоволення ваших потреб. Ви завжди повинні перевірити придатність, адекватність і доцільність фінансової послуги, що вас цікавить. Ми рекомендуємо Вам звернутися за незалежною професійною порадою, перш ніж придбати будь-яку фінансову послугу.
5.3. Ніщо на цьому сайті не зважає і не може бути розглянуте як пропозиція продати Вам конкретну фінансову послугу або укласти будь-який договір з вами щодо будь-яких фінансових послуг.
5.4. Ми прагнемо забезпечити безперервний доступ до цього веб-сайту. Але ми не даємо гарантії щодо безперервної доступності до цього сайту у разі будь-яких пошкоджень чи обставин, які не пов'язані з нами. Ми зберігаємо за собою право призупинити, обмежити або припинити доступ до даного сайту в будь-який час.
5.5. Ми зберігаємо за собою право без попереднього повідомлення змінювати, виправляти, редагувати, додавати або видаляти будь-яку інформацію, зміст або дані, представлені на цьому сайті.

6. Права на інтелектуальну власність

6.1. Інформація, зміст, матеріали або дані, представлені на цьому сайті, належить нам, нашим ліцензіарам або постачальникам фінансових послуг, інформація яких відображена на сайті. Для особистого користування Ви можете тимчасово друкувати, копіювати, завантажувати або зберігати витримки з інформації, змісту, матеріалів або даних, що відображаються на даному сайті, за таких умов:
6.1.1. Інформація, зміст, матеріали або дані, представлені на цьому сайті, не можуть бути використані в жодних комерційних цілях і не може експлуатуватися в будь-яких комерційних цілях без нашої попередньої письмової згоди.
6.1.2. Ви не можете використовувати автоматизоване програмне забезпечення, процес, програму, робот, пошуковий робот, павук, збір даних, тралення або інше автоматизоване програмне забезпечення процес, програму або систему читання екрана.
6.1.3. Інформація не може бути продана або передана третім особам.
6.1.4. Копія повинна зберегти посилання на авторські права та інтелектуальну власність, що міститься на цьому веб-сайті. Заборонено змінювати інформацію, зміст, матеріали або дані паперових чи цифрових копій з таким посиланням.
6.1.5. Авторами інформації, змісту, матеріалів або даних, опублікованих на нашому сайті, вважається Krediti-Online.com.ua, наші ліцензіари або постачальники фінансових послуг. Користуючись інформацією сайту, Ви повинні вказувати назви авторів.
6.2. Усі права в creditoline.com.ua належать нам.

7. Відмова від відповідальності

7.1. Ми прагнемо забезпечити точність і актуальність інформації на цьому сайті – по можливості виправити помилки чи дезінформацію як тільки нам стало відомо про неї.
7.2. Статті та коментарі, інший контент, що розміщений на Сайті, не є рекомендацією про вкладення/витрачання грошей і не можуть розглядатися як спонукання до здійснення дій.
7.3. Рейтинг банків, показник стабільності, будь-які інші оцінки, дані, рейтинги, порівняння, представлені на Сайті є інформаційним продуктом, який відображає думку адміністрації та модераторів сайту. Усі оцінки та рейтинги не слід сприймати як рекомендацію до дії. Krediti-Online.com.ua (адміністрація, модератори, інші люди причетні до інформаційного наповнення порталу) не відповідає за рішення користувачів, які приймаються на основі результатів використання сайту.
7.3. Адміністрація сайт не несе відповідальності за будь-які збитки або збитки, заподіяні Вам у зв'язку з використанням інформації, змісту, матеріалів або даних, отриманих нами від третіх осіб та доступних на нашому сайті або на сайті будь-якої третьої сторони. Ми не перевіряємо, не контролюємо, не аналізуємо цю інформацію та попереджаємо Вас, що така інформація, зміст, матеріал чи дані можуть бути неточними, неповними чи застарілими. Ви несете повну відповідальність за перевірку точності, повноти та актуальності отриманої інформації.
7.4. Будь-які погляди, думки, поради, огляди, рейтинги та коментарі на цьому сайті або сайтах третіх осіб, які створені третіми особами (включаючи зміст користувача) не відображають наші погляди та думки, і не є нашими порадами, відгуками та рейтингами. Ви не повинні покладатися на таку інформацію, вона не перевірена, не контролюються, ми не засвідчуємо справжність цих даних та не здійснюємо їх підтримку. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, від яких Ви можете постраждати у зв'язку з такими поглядами, думками, порадами, оглядами, рейтингами та коментарями (у тому числі через їх неточність, недостовірність чи неповноту).
7.5. Адміністрація сайт не дає жодних гарантій, що цей сайт, а також будь-який сайт третьої сторони або будь-яка інформація, зміст, матеріал або дані, розміщені на даному сайті або сайті третьої сторони не містять вірусів, шпигунських програм, шкідливого програмного забезпечення, троянів, хробаків, логічних бомб або чогось іншого, що може забруднити вашу техніку або надати на неї руйнівний вплив. Ви повинні переконатися, що у вас є належне програмне забезпечення для перевірки вмісту на віруси та інші шкідливі програми. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, від яких Ви можете постраждати або які ви можете понести у зв'язку з цією загрозою, якщо її причиною є третя сторона.
7.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за дії користувача на Сайті; правдивість використовуваної/отримуваної користувачем на Сайті; правдивість рекламної інформації, що використовується/отримується Користувачем на Сайті, та якість рекламованих у ній товарів/робіт/послуг; наслідки застосування інформації, що використовується/отримується Користувачем на Сайті.
7.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності перед Користувачем або будь-якими третіми особами за будь-які збитки або збитки, які Ви можете зазнати у зв'язку з використанням даного сайту (включаючи втрати заощаджень, можливостей для бізнесу або втрати прибутку чи доходу), включаючи втрачену вигоду або втрачені дані, шкода честі, гідності або ділової репутації, викликані у зв'язку з використанням Сайту, а також за будь-які інші, не передбачені нами збитки або збитки, які ви можете зазнати у зв'язку з використанням цього сайту.
7.8. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за розміщені матеріали, коментарі, інформацію.
7.9. Усі розрахунки, сортування, цифри, розміщені на сайті, є орієнтовними. Адміністрація надає контент у ознайомлювальних цілях і не приймає претензій щодо недостовірності чи хибності інформації, розрахунків, тверджень, висновків тощо.

8. Виключення нашої відповідальності

8.1. Будь ласка, зверніть увагу, що інформація та опис продуктів та послуг на даному сайті може не представляти повний опис усіх якостей, правил та умови фінансових продуктів та послуг та не є повним списком ваших варіантів кредиту. Перед тим, як подати заявку, ретельно вивчіть усі можливості, правила та умови фінансового продукту чи послуги.
8.2. Якщо Ви подаєте заявку на отримання будь-якого фінансового продукту або послуги, це означає, що Ви укладаєте контракт з третьою стороною (банком або кредитором будь-якого іншого виду), яка надає цей продукт або послугу на своїх умовах. Відповідальність за розуміння та згоду з положеннями та умовами перед укладанням договору про надання фінансового продукту чи послуги лежить на Вас. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, які Ви можете зазнати у зв'язку з будь-якими умовами договору, укладеного Вами з третьою стороною щодо будь-якого фінансового продукту чи послуги.
8.3. Ваше використання будь-якого з сайтів третьої сторони буде регулюватися умовами використання цього сайту, де умови використання та політика конфіденційності відрізнятимуться від наших Правил та умови та нашої політики конфіденційності. Ознайомлення, розуміння та згода з Правилами та умовами сайту третіх осіб перед початком використання Вашої відповідальності. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, які Ви можете зазнати у зв'язку з умовами використання застосовуваними до сайту третьої сторони.
8.4. Будь-які погляди, думки, поради чи допомога, надані Вам третьою стороною в процесі використання цього сайту, не представляють наші погляди, думки, поради чи допомогу, і не перевіряються, не контролюються, не схвалюються та не підтверджуються нами. Ви дієте або утримуєтеся від дій на підставі будь-якої думки, поради чи допомоги, наданої третьою стороною на свій страх, ризик та розсуд і без нашої рекомендації. Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки або збитки, які Ви можете зазнати у зв'язку з такими поглядами, думками, консультаціями або допомогою третіх осіб, у тому числі щодо точності, достовірності та повноти погляду, думки, поради чи допомоги будь-якою третьою стороною.
8.5. Зверніть увагу, що в той час, як цей сайт містить інформацію про широкий спектр фінансових продуктів або послуг, можуть бути й інші продукти або послуги, доступні на ринку, які не показані на цьому сайті, але можуть бути більш відповідними для Вас та Ваших потреб , в порівнянні з показаними на цьому сайті.

9. Права та обов'язки користувача

9.1. Користувач має право використовувати інформацію та функціонал сайту, а також звертатися до Адміністрації Сайту з метою вирішення спірних питань. Адміністрація сайту не гарантує опрацювання всіх запитів Користувачів.
9.2. Користувач зобов'язується вживати належних заходів для забезпечення збереження особистого логіну та пароля для доступу до Сайту.
9.3. Користувач зобов'язується нести повну відповідальність за будь-які дії, вчинені Користувачем з використанням його облікового запису, а також за будь-які наслідки, які могли спричинити або спричинили подібне його використання.
9.4. Використовуючи інформацію з сайту, Користувач усвідомлює та приймає ризики, пов'язані з її можливою недостовірністю, а також з тим, що деяка інформація може здатися йому образливою, помилковою, грубою, непристойною, недостовірною, неточною.
9.5. Опубліковувати інформацію з обов'язковим посиланням на портал https://Krediti-Online.com.ua
9.6. Ви повинні вжити всіх розумних запобіжних заходів (у тому числі використання відповідних засобів антивірусного захисту), щоб гарантувати, що будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані, які Ви надаєте, вільний від вірусів, шпигунських програм, шкідливого програмного забезпечення, троянів, черв'яків, логічних бомб та інших шкідливих програм, які можуть вплинути на будь-яку частину даного веб-сайту або веб-сайти третіх сторін.
9.7. Ви повинні перевірити та забезпечити, щоб вся інформація, зміст, матеріали або дані, які ви надаєте на цей сайт, були достовірними, повними, точними та не вводили в оману. Ви повинні розкрити всі суттєві факти. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки або збитки, які ви можете зазнати, якщо будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані, надані Вами на цьому сайті, не є достовірними, повними та точними, вводять будь-кого в оману або не розкриває всіх фактів, що мають важливе значення.
9.8. Перед тим, як отримати будь-який продукт або послугу від третьої особи, Ви повинні перевірити всю інформацію, зміст, матеріали або дані, що зберігаються у третьої сторони, і переконатися, що ці відомості є достовірними, повними точними і не вводять в оману, а також, що Ви розкрили всі відповідні факти. Ви несете відповідальність за виявлення, а також виправлення будь-яких помилок або помилкових відомостей в інформації, змісті, матеріалах або інших даних про Вас, що зберігаються у третьої сторони, перш ніж отримати будь-який продукт або послугу. Невиконання цієї вимоги може призвести до анулювання продуктів або послуг, які надаються третіми особами. Ми не несемо жодної відповідальності за будь-які збитки або збитки, від яких Ви можете постраждати, якщо будь-яка інформація, зміст, матеріали або дані про Вас, які зберігаються третьою стороною, виявляться недостовірними, неповними та неточними або вводять когось в оману або Ви не розкрили всіх фактів, що мають важливе значення.
9.9. Ви погоджуєтесь, що ви будете нести перед нами відповідальність за будь-які збитки, збитки, претензії, вимоги, відповідальність і витрати (включаючи судові витрати), від яких ми можемо постраждати у зв'язку з Вашою поведінкою на цьому сайті.

10. На сайті забороняється

10.1. Розміщувати будь-яку рекламу, за винятком випадків, коли її санкціоновано Адміністрацією Сайту, а також у рамках сервісів розміщення комерційних оголошень та реклами, що надаються сайтом на умовах, що визначаються окремо.
10.2. Розміщувати комерційні пропозиції, агітаційні матеріали, розповсюджувати спам або будь-яку іншу нав'язливу інформацію.
10.3. Розміщувати будь-яку інформацію, яка порушує права Користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності тощо.
10.4. Якимось чином ображати/принижувати Користувачів сайту.
10.5. Консультувати Користувачів сайту, як зареєстрованих, так і незареєстрованих, використовувати сайт в особистих цілях, спрямованих на отримання комерційної вигоди.
10.6. Завантажувати, публікувати та передавати іншим способом наступний контент: незаконний; образливий щодо інших користувачів та третіх осіб; вульгарний, непристойний, порнографічний характер; що містить сцени насильства, жорстокості; службовий характер або не підлягає розголошенню; порушує права третіх осіб; рекламного характеру; що містить загрози, наклепницьку, що дискредитує інформацію; має шахрайський характер; пропагує расову, релігійну, етнічну ненависть чи ворожнечу, будь-яку іншу інформацію, що порушує права людини та громадянина.

11. Угода про конфіденційність та зберігання персональних даних

11.1. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення інформації, отриманої Адміністрацією Сайту в результаті відвідування приватною особою сайту та/або заповнення реєстраційних форм, у тому числі з персональними даними користувачів, здійснюється Адміністрацією Сайту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» .
11.2. Приєднавшись до цієї Угоди Користувач усвідомлює значення своїх дій та розуміє їх наслідки, а також дає свою згоду Адміністрації Сайту/Адміністраторам веб-сторінок сайту на обробку своїх персональних даних.
11.3. У разі реєстрації на Сайті або заповнення заявок на оформлення фінансових продуктів персональні дані можуть передаватися Адміністрацією Сайту/Адміністраторами веб-сторінок сайту наступним третім особам:
- Банкам України;
- мікрокредитним (фінансовим) організаціям; - фінансовим брокерам (посередникам); - Ломбардам; - Страховим компаніям; - іншим фінансовим установам/організаціям України, які надають фінансові послуги.
11.4. Інформація, отримана в результаті використання Користувачем Сайту свого облікового запису в соціальній мережі Facebook для авторизації на Сайті – ім'я, прізвище, дата народження, адреса електронної пошти, номер телефону та інша інформація. Ця інформація використовується Сайтом для ідентифікації користувача та надання доступу до функцій особистого профілю користувача. Також Адміністрація Сайту може використовувати електронну адресу та номер телефону користувача для розсилки повідомлень сайту.
11.5. Доступ до особистої інформації користувача здійснюється через систему авторизації з логіном та паролем. Користувач зобов'язується самостійно забезпечити збереження авторизаційних даних, у жодному разі не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизаційних даних, будуть вважатися здійсненими особисто Користувачем.
11.6. Збір, зберігання, використання, обробка, розголошення, розповсюдження інформації, отриманої ПП Денис Пресич в результаті відвідування сайту та/або заповнення реєстраційних форм, подання заяв на отримання фінансового продукту, у тому числі персональних даних користувачів, здійснюється відповідно до Закону України « Про захист персональних даних».
11.7. При наданні своєї згоди ПП Денис Пресич, Користувач розуміє та погоджується, що зазначена згода включає (але не обмежується) право ПП Денис Пресич передавати дані користувача будь-яким третім особам, у тому числі будь-якому бюро кредитних історій (у тому числі, але не обмежуючись) , ТОВ «Українське бюро кредитних історій», Приватному акціонерному товариству «Міжнародне бюро кредитних історій», Приватному акціонерному товариству «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» тощо), банкам, фінансовим установам, органам державної влади, операторам телекомунікаційного зв'язку тощо .д.

12. Строк дії Угоди

12.1. Ця Угода набирає чинності з моменту початку використання Користувачем будь-якого сервісу сайту, реєстрації Користувача на Сайті або заповнення заявки на оформлення фінансової послуги та діє безстроково.
12.2. Користувач має право припинити свою реєстрацію на Сайті в односторонньому порядку, без попереднього повідомлення про це Адміністрацію та пояснення причин.
12.3. У разі якщо Адміністрацією будуть внесені будь-які зміни до Угоди у порядку, передбаченому у статті 9 цієї Угоди, з якими Користувач не погоджується, він зобов'язаний припинити використання Сайту. Факт продовження використання сайту є підтвердженням згоди користувача з відповідною редакцією Угоди.

13. Внесення змін до Угоди

13.1. З метою покращення якості послуг на Сайті та з метою дотримання вимог законодавства та реагування на зміну ринкових умов, ця Угода може бути змінена Адміністрацією в односторонньому порядку. Нова редакція Угоди набирає чинності з її розміщення в мережі Інтернет за адресою https://Krediti-Online.com.ua, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

У випадку, якщо Ви не погоджуєтесь з цими правилами, будь ласка, не користуйтеся сайтом!