Ви наш головний пріоритет.

Кожен раз.

КредитыОнлайн/CreditoLine - незалежний видавець та сервіс порівняння кредитних пропозицій, а не консультант з інвестицій. Всі статті, інтерактивні інструменти та інший контент надаються вам безкоштовно, як інструменти самодопомоги і тільки в інформаційних цілях. Вони не призначені для надання рекомендацій з інвестицій. CreditoLine не гарантує і не може гарантувати точність або застосовність будь-якої інформації щодо ваших індивідуальних обставин. Приклади є гіпотетичними, і ми рекомендуємо вам звертатися по індивідуальну пораду до кваліфікованих фахівців з конкретних інвестиційних питань. Наші оцінки засновані на минулих ринкових показниках, і минулі результати не є гарантією майбутніх результатів!

Ми вважаємо, що кожен з нас може впевнено і самостійно підібрати фінансові інструменти та прийняти фінансові рішення, оптимальні для своїх цілей, схильності до ризику і поточної фінансової ситуації. І хоча на нашому сайті представлені не всі компанії або фінансові продукти, які доступні на ринку, ми пишаємося тим, що пропоновані нами рекомендації, інформація, яку ми надаємо, та інструменти, які ми створюємо, є об'єктивними, незалежними, простими і безкоштовними.

Так як же ми заробляємо гроші? Наші партнери нам компенсують. Це може вплинути на те, які продукти ми розглядаємо і про які пишемо (і де ці продукти з'являються на сайті), але жодним чином не впливає на наші рекомендації або поради, засновані на тисячах годин досліджень. Наші партнери не можуть платити нам, щоб гарантувати позитивні відгуки про свої продукти або послуги. Ось список наших партнерів.