Твоя Історія Кредиту! Перевір свою кредитну історію ОНЛАЙН через Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ). Якщо взяли кредит, історія тут є. При видачі нового кредиту або підвищення максимального показника на кредитній карті, найбільше значення банки надають кредитної історії позичальника. У 8 випадках з 10 відмова пов'язана саме з негативною кредитною історією. Тому якщо, ви взяли кредит, історія ваша відразу ж зміниться.

Як працює Українське Бюро Кредитних Історій (УБКІ)

Кредитна історія відображає собою зведення інформації про всі кредити потенційного позичальника, а також про успіхи їх погашення. Якщо у позичальника в минулому були проблеми або прострочення з погашенням кредиту, ці дані представлені в його кредитної історії. Завдяки кредитної історії, у позичальника формується певна репутація перед фінансовими установами. Ведуться історії, як за фізичними, так і по юридичних особах. На даний момент в базі даних УБКІ (кредитні історії України) знаходиться інформація про більш ніж 20 мільйонам фізичних осіб від різноманітних фінансових організацій зі всієї України.

УБКИ - Украинское Бюро Кредитных Историй

Все про дисципліну вашого погашення кредитів знає Бюро кредитних історій України (УБКІ). Банки, лізингові та страхові компанії, фінансові інститути, кредитні спілки надають інформацію про хід кредитування позичальників цієї організації самі. Тому перевірити історію кредиту не складе труднощів. У позичальників з позитивною кредитною історією в рази більше шансів отримати кредит.

У позичальника є кілька варіантів перевірки своєї кредитної історії. Зокрема, через систему Інтернет-банкінгу фінансової організації, де він обслуговується, через спеціальні додатки, в терміналах самообслуговування і за допомогою офіційного сайту УБКІ. Надання кредитного звіту можливо в онлайн режимі.

Перевірка своєї кредитної історії один раз на рік безкоштовна. Однак щоб скористатися цією послугою, позичальник повинен зібрати ксерокопії паспорта, ідентифікаційного коду з особистим підписом, заяву на ім'я директора бюро, відправити ці дані поштою в офіс УБКІ.

Якщо ж клієнту важливо періодично стежити за цими даними, він може скористатися спеціальними послугами від УБКІ. Бюро, наприклад, пропонує підключення SMS повідомлень про всі зміни в кредитній історії: відкриття-закриття кредиту, прострочення і їх погашення. Програма називається « СтатусКонтроль ». При кожному оновленні кредитної історії буде приходити повідомлення на телефон. Серед переваг не тільки контроль кредитної історії, а й захист себе від шахрайських операцій. На даний момент разова вартість підключення послуги становить 20 гривень, щомісячна – 25 гривень.

Як перевірити свою кредитну історію в Україні? (Відео)

Українське бюро кредитних історій безпосередньо стежить за фінансовою активністю кожної людини, яка пов'язана з різними фінансовими установами. Тобто, ця організація збирає велику базу даних по депозитах, страховками, кредитами і своєчасності їх погашення всіх позичальників. На основі цих даних формується індивідуальний рейтинг конкретного позичальника.

Перше в Україні бюро кредитних історій – не просто база даних, завдяки цій організації забезпечується фінансова стабільність всієї банківської системи, запобігають і знижуються виникли заборгованості, організовується повноцінний діалог кредитор-позичальник. Практично 100% запитів фізичних і юридичних осіб задовольняються. Кредитні звіт юридичних осіб дозволяють виявити ознаки приховування будь-якої інформації, виявити неплатоспроможність організації або навпаки – фіктивне банкрутство, запобігти спробам шахрайства, знайти споріднені структури.

Діяльність Бюро відповідає деяким принципам. Бюро не залежить від інших організацій, фінансових установ, корпоративних інтересів і надає тільки повну, достовірну, інформацію, яка захищена і конфіденційна. Робота УБКІ передбачена законодавством України (ЗУ № 2704-IV від 23 червня 2005 року « Про організацію, формування та обіг кредитних історій »).

Бюро кредитних історій відповідально не тільки за збір, ведення кредитних, депозитних, страхових історій і за отримання кредитних звітів клієнтів. УБКІ постійно спостерігає за платоспроможністю клієнтів, веде скоринговую систему і видає рекомендації у вигляді рейтингової системи, видає страхові звіти клієнтам. Кредитний рейтинг відображає в цифровому вигляді кредитоспроможність, яка розраховується за допомогою статистичних методів.

Стандартний кредитний звіт, що надається фізичним особам, складається з поточної особистої інформації про позичальника та зміни цієї інформації в минулому; з дат і номерів кредитних договорів, сум і видів кредиту, минулих і актуальних заборгованостей; з інформації, як багато було запитів з даного суб'єкту в Бюро. Реєстр запитів потрібен для того, щоб виявити непрямі ознаки шахрайства. Завдяки « Стандартного кредитного звіту & raquo; можна також перевірити кандидата на вакантну посаду або співробітника, щоб зібрати досьє на працівника.

1 1 1 1 1 Рейтинг 3.20 [5 Голоса (ів)]

Ви можете взяти кредит в будь-якому регіоні

Сервіс пошуку і порівняння умов кредитування серед МФО і банків України "Кредити Онлайн" працює повністю в режимі онлайн по всій території України. Взяти гроші в кредит на банківську картку завдяки нашому сайту легко і безпечно. Так ви зможете, не покидаючи свого улюбленого дивана в будь-якому регіоні, крім тимчасово окупованих територій - зона АТО, оформити заявку онлайн на видачу позики від 100 до 15 000 грн. Терміново на картку онлайн позики доступні в таких містах: