З метою підтримки розвитку малого і середнього бізнесу в Україні ПриватБанк розширив кредитні можливості для українських підприємств. Про це повідомляється на сайті Приватбанку.

Так, у рамках програми підтримки підприємств "КУБ", кредитний ліміт для бізнесу був збільшений з 500 тисяч до 1 мільйона гривень. Збільшити свої кредитні можливості можуть і підприємства, що вже оформили вибрану кредитну програму. Для цього досить виконати вимоги в частині своєчасного погашення кредиту, зокрема пшої частини позики у розмірі 30 % від первинної суми кредиту.

Як стверджує Сергій Клюєв, керівник напряму "Малий і Середній Бізнес", збільшення можливої суми кредиту надасть підприємствам більше можливостей для розвитку бізнесу і розширення його масштабів.

Щоб дізнатися інформацію про доступний ліміт кредиту підприємцеві досить зайти на сайт банку в розділ програми "КУБ" або отримати інформацію за телефоном 3700. Подати заявку на участь в програмі можна також в режимі онлайн на сайті банку.

За підсумками минулого року за допомогою програми "КУБ" від ПриватБанку українським підприємцям було виділено більше 3 млрд гривень кредитних коштів. Цього року об'єми кредитних коштів, що виділяються, прогнозують істотно збільшити.