В умовах нестабільної економічної ситуації в країні, багато українців наважуються на крайні заходи і кардинально міняють сферу своєї діяльності. Щоб зайнятися тією справою, яка по справжньому приносить задоволення і в перспективі може стати реальним заробітком, потрібний стартовий капітал. Альтернативним джерелом стартапа для невеликого бізнесу може стати послуга мікрокредитування.

Зважившись на нову роботу, більшість людей вже позбавлена офіційного працевлаштування, а таланти і напрацювання в певній сфері діяльності не можуть бути гарантією повернення позикових коштів, які вимагає від позичальників банк. Тому за даних обставин отримати кредит у банку украй складно.

Щоб почати свою невелику справу, випробувати свої здібності і зрозуміти затребуваність ідеї заробітку досить вкласти невелику суму грошових коштів. Це дозволить реалізувати ваші творчі ідеї, визначити круг клієнтів і оцінити попит на послуги або товари, які Ви плануєте продавати.

Альтернативним способом відшукання коштів для початку свого невеликої, але улюбленої справи, може стати кредит онлайн в МФО. Випробувати свої сили, зрозуміти рівень своєї платоспроможності і допомогти зробити старт у бізнесі дозволить перший кредит в МФО, який часто видається невеликою сумою до 1,5 тис.грн. Якщо справи підуть вгору, то надалі послуга мікрокредитування може стати надійним партнером в розвитку власного бізнесу. Постійні клієнти МФО можуть оформляти кредити до 15 тисяч гривен, а гроші можуть бути перераховані на карту в лічені хвилини.