Банкіри України чекають приріст споживчого кредиту

Взять кредит онлайн на карту или наличными в CreditUp Взять кредит онлайн на карту в CreditOn

На круглому столі, що відбувся, банкіри України озвучили пріоритетні напрями кредитування на 2018 рік.

Черговою темою круглого столу, який був організований днями Фінансовим клубом, стало зростання попиту на споживчий кредит і його можливий вплив на банківську систему. Про це повідомляє FINANCE.UA.

Одним з головних напрямів у сфері кредитування для банків в 2018 році стануть споживчі кредити, попит на які у українців за останній рік значно виріс.

Як стверджує директор Департаменту з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку О.Пузняк, тенденція зростання попиту на кеш-кредити свідчить про те, що у українців є гроші, вони вірять в перспективу, в поліпшення власного матеріального становища, і тому звертаються за кредитами щоб поліпшити свої умови життя. Якби ситуація була протилежна, то люди б накопичували гроші і боялися б звертатися до послуги кредитування.

Враховуючи ці обставини і затребуваність споживчих кредитів Альфа-Банк прогнозує збільшення сегменту кеш-кредитів в 2018 році до 40 %.

Що стосується автокредитування, той цей напрям кредитів має менший попит у українців і його зростання цього року чекати не варто. Однією з головних причин такої ситуації стало значне ввезення на територію України авто з країн Європи, через що автомобілі, що продаються в кредит, значно втрачають попит українського споживача.