На круглому столі, що відбувся, банкіри України озвучили пріоритетні напрями кредитування на 2018 рік.

Черговою темою круглого столу, який був організований днями Фінансовим клубом, стало зростання попиту на споживчий кредит і його можливий вплив на банківську систему. Про це повідомляє FINANCE.UA.

Одним з головних напрямів у сфері кредитування для банків в 2018 році стануть споживчі кредити, попит на які у українців за останній рік значно виріс.

Як стверджує директор Департаменту з розвитку роздрібних продуктів Альфа-Банку О.Пузняк, тенденція зростання попиту на кеш-кредити свідчить про те, що у українців є гроші, вони вірять в перспективу, в поліпшення власного матеріального становища, і тому звертаються за кредитами щоб поліпшити свої умови життя. Якби ситуація була протилежна, то люди б накопичували гроші і боялися б звертатися до послуги кредитування.

Враховуючи ці обставини і затребуваність споживчих кредитів Альфа-Банк прогнозує збільшення сегменту кеш-кредитів в 2018 році до 40 %.

Що стосується автокредитування, той цей напрям кредитів має менший попит у українців і його зростання цього року чекати не варто. Однією з головних причин такої ситуації стало значне ввезення на територію України авто з країн Європи, через що автомобілі, що продаються в кредит, значно втрачають попит українського споживача.