Програма розрахунку за проїзд в громадському транспорті за допомогою смартфону працює вже у вісімнадцяти містах України. Про це повідомляє Приват Банк.

 Ініціатива банку по створенню послуги розрахунків за проїзд в транспорті за допомогою технології QR- кодів сьогодні має попит у більше 400 тисяч українців.

Зручна технологія за минулий рік була впроваджена в систему плати за проїзд у багатьох містах, і по кількості користувачів послугою вже визначена трійка лідируючих українських міст. Перше місце зайняла культурна столиця України - місто Львів, в якому новою технологією скористалися вже більше 300 тисяч жителів. Друге місце присуджене Дніпру, де користуються послугою електронних розрахунків за проїзд вже більше 50 тисяч людей. Третє місце зайняв Миколаїв. Там кількість користувачів новою послугою досягло 35 тисяч.

Оплата проїзду за допомогою технології QR- кодів робиться таким чином: на смартфоні встановлюється додаток Приват24. Після цього малюнок, зображений на стікерах в салоні транспорту сканується смартфоном. Далі через смартфон квиток "компостується" і демонструється кондукторові і у разі потреби контролерові.

Вартість квитка при оплаті через цей сервіс не диференціюється залежно від відстані, яку пасажир проїхав по маршруту. Оплата послуги відбувається без нарахування комісії.