Prostobank.ua провів аналіз кредитних речень банків України, що надають послугу оформлення кредитної карти строком на два роки в українській валюті. Визначений список найбільш вигідних пропозицій.

За станом на 16 березня дворічні пакети кредитування в гривні з оформленням кредитної карти надають одинадцять банків. При цьому асортимент пропонованих кредитних програм досить різноманітний - їх кількість складає близько 79 пропозицій. Безперервно ведеться програма по створенню нових кредитних пропозицій від банків, вигідних одночасно як позичальникові, так і кредиторові.

По проведеному порівняльному аналізу найбільш низьку процентну ставку за дворічним кредитом пропонує Credit Agricole - реальна процентна ставка за кредитом тримається на рівні 38,88 % річних. Кредитний пакет Visa Classic / Contactless World MasterCard дозволяє оформити кредит на суму від 6 до 20 тисяч гривень. Програма виключає оплату щомісячних комісій, проте комісія за зняття готівки по карті складає 3 %. Таким чином цей вид кредитної програми буде вигідний у разі безготівкових розрахунків по кредитній карті.

Середня процентна ставка за кредитами цього сектора коливається в межах 54 % річних.