Багато бізнесменів часто потребують додаткової фінансової підтримки. В якості помічника в рішенні проблем з фінансами багато бізнесменів вибирають банки, а банки у свою чергу для страхування ризиків при оформленні кредиту вимагають оформлення застави. У цій ситуації не кожен позичальник може надати заставу, і тоді виникає питання про можливість отримання кредиту для підприємця без надання застави.

Лояльніші умови кредитування підприємець може отримати у банку де він вже раніше обслуговувався або продовжує користуватися його послугами. Нижча процентна ставка, відповідний термін кредитування, відсутність вимоги в оформленні поруки - це ті переважні сторони кредитних пропозицій, які можуть поступити від банку, де ви є постійним клієнтом. Проте при цьому варто відмітити, що без оформлення заставного майна по кредиту, яке є основною гарантією повернення позикових коштів, розраховувати на велику суму позики не варто.

При намірі позичальника оформити кредит без застави в процесі заповнення заявки на кредит банк може зажадати додаткові обґрунтування оформлення кредиту, план його погашення і цільове призначення засобів, узятих у банку. Навіть якщо заявка на кредит буде схвалена те банк схвалить видачу лише незначної суми коштів.