Вперше в Україні створена послуга оформлення кредиту під заставу криптовалюти. Першопроходцем цього напряму кредитування стала компанія "Легкі гроші".

За допомогою цієї послуги можна одночасно виконати два завдання - відшукати необхідну суму грошових коштів і обернути в прибуток наявну криптовалюту.

Криптозайм є нецільовим видом кредиту і видається в сумі від трьох тисяч гривень на термін від 14 днів до 12 місяців. Сума позики визначається виходячи із вартості криптовалюти в день її оцінки і може складати до 80 % від вартості закладеної криптовалюти. Відсоткова ставка за кредитом складає від 0,2 % і нараховується за кожен день користування позиковими коштами.

Ця послуга відноситися до розряду швидких кредитів. Отримати гроші під заставу криптовалюти можна впродовж 15 хвилин. При проходженні процедури перевірки позичальника надається мінімальна кількість документів. Фіксація ціни криптовалюти, що оформляється в заставу, відбувається на дату оформлення позики.

При укладенні договору з умовами криптозайма передбачені наступні етапи взаємовідносин між позичальником і кредитором:

  1. Оформлення заявки на кредит.
  2. Консультація менеджера.
  3. Обговорення деталей угоди.
  4. Передача застави у зберігання кредиторові.
  5. Підтвердження передачі застави.
  6. Відправка договору.
  7. Зарахування кредиту на карту.
  8. Погашення кредиту в повному об'ємі.
  9. Повернення застави позичальникові.

Ця послуга дозволить власникові не лише отримати необхідну суму реальних грошових коштів, але і заробити у разі зростання вартості криптовалюти.