На засіданні "круглого столу" українських банкірів була відмічена тенденція зростання кредитування малого і середнього бізнесу в Україні. 75 % банків кредитують саме зазначений сектор споживачів. Про це повідомляє FINANCE.UA.

Як відмітила заст. голови правління банку "Глобус" О.Дмитрієва, позиція банків у відношенні до МСБ пояснюється більш високою якістю кредитного портфелю цього сектора по відношенню до корпоративних клієнтів. На її думку орієнтація більшості банків на кредитування бізнесу є хорошою тенденцією і перспективним напрямком для банків.

Враховуючи викладені орієнтири, перед банками на сьогодні стоїть завдання переглянути умови видачі кредитів, терміни розгляду заявок і створення лояльніших умов для підприємців.

До останнього часу процедура перевірки документів, наданих клієнтом для оформлення кредиту, затягувалася на порівняно довгий термін і могла тривати впродовж декількох тижнів. Сьогодні кредитори намагаються удосконалити цей етап кредитування і скоротити термін обробки документів до декількох днів. Також банки планують притягнути більшу кількість клієнтів за рахунок розвитку партнерських програм.