Напередодні Великодня компанія Moneyveo приготувала для своїх клієнтів святкові знижки до 60 %.

Знижку можна отримати при участі в грі. Розмір знижок складає від 10 до 60 %. Учасник гри повинен за 30 секунд розбити яйця і зібрати бали, які міститися в кожному яйці і підсумовуються при розбиванні кожного яйця. Після закінчення гри учасникові акції буде повідомлений промокод за результатами проходження випробування. Для використання знижки при оформленні кредиту в Moneyveo необхідно скопіювати промокод.

Варто звернути увагу на те, що промокод діє тільки протягом доби. Якщо за цей час клієнт не скористається можливістю використати зароблену святкову знижку при оформленні кредиту, він може випробувати удачу знову, і зіграти в гру наново. Промокод може бути використаний в якості знижки лише одного разу.

Акція на додаткові святкові знижки діятиме в період великодневих свят, включаючи понеділок 9 квітня, і завершиться в понеділок 09.04.2018г. о 23: 59. Послуга онлайн кредитування в період свят буде доступна 24 години на добу. За допомогою цього сервісу отримати кредит можна впродовж 15 хвилин без застави і поручителів.