За станом на кінець минулого року кількість кредитних спілок знизилася більше ніж на 18 %. Про це передає Мінфін.

Деякі з українців вважають за краще вирішити питання із выдшуканням коштыв шляхом членства в кредитній спілці. Так, за станом на грудень минулого року кількість кредитних спілок складає 378 організацій.

За підрахунками найбільша кількість таких організацій зафіксована в Києві і Київській області - жителі столиці можуть звернутися до 39 таких організацій, що складає десяту частину від загальної кількості КС по Україні.

По найбільшій кількості членів КС лідирує Львівська область, в якій в списку членів КС налічується близько 79 тисяч учасників. При аналізі показників за підсумками минулого року кількість членів КС знизилася і на сьогодні складає близько 560 тис. учасників.

На кінець минулого року загальна сума виданих кредитів членам КС досягла 1,9 млрд гривень, а внески членів союзів склали близько 937 млн грн. Загальна сума заборгованості по кредитах перевищує 345 млн. грн. Найбільш проблемними є кредити, видані на термін понад 1 рік. Найбільший попит мають споживчі кредити (54,6 % від загальної суми видаваних кредитів). Друге місце позичальники визначили за кредитами на нерухомість (21,5 %). Найменший попит в кредитній спілці відзначається по кредитах на фермерські господарства (2,5%).