В інтернеті з'явилася нова шахрайська схема обману клієнтів ПриватБанку. Про це повідомляють фахівці з безпеки Приватбанку.

Клієнти ПриватБанку у черговий раз стали жертвами шахраїв. Цього разу аферисти створили підробний сайт "Приват24". На мобільні телефони і електронну пошту клієнтів банку почали приходити пропозиції про видачу грошових подарунків. Щоб отримати обіцяну нагороду необхідно було перейти по посиланню на сайт, візуально схожий на "Приват24". Опинившись на сайті, багато хто впізнавав у ньому у зв'язку з візуальною схожістю зручний сервіс "Приват24" і довірливо продовжував ним користуватися, залишаючи цінну інформацію про себе і про свої рахунки.

Щоб уберегти себе і власні кошти від шахраїв ПриватБанк рекомендує не відкривати листи або повідомлення, прислані невідомим адресатом. Також не варто переходити за посиланнями, через які обіцяють переводити в подарунок гроші. Перед користуванням сервісом Приват24 варто перевіряти справжню адресу сайту - www.privat24.ua і рівень його надійності, який визначається наявністю зеленого замочку у вікні біля адреси сайту. Ні за яких обставин не варто вказувати власні паролі при вході в сервіс, поки не переконаєтеся у безпеці здійснення операцій на сайті.

Клієнтам Приватбанку також варто знати, що працівники банку не дзвонять своїм клієнтам з метою отримання інформації про персональні дані і паролі. Ця інформація є конфіденційною і не повинна розголошуватися.