Завдяки нововведенням в мобільному додатку Альфа-Мобайл можна погасити кредит з будь-якої банківської карти.

Нова можливість є дуже зручною і актуальною. Нова опція онлайн-додатка Альфа-Мобайл дозволить швидко погашати як кредит, так і поповнювати баланс кредитки.

Головною перевагою нової опції є те, що погашення з її допомогою кредиту не передбачає додаткових платежів, а скористатися єю просто і швидко. Варто тільки заповнити необхідні розділи даними про карту, з якою буде робитися оплата, вказати реквізити кредитних зобов'язань і розмір суми, що вноситься. Після цього клієнт повинен пройти невелику перевірку шляхом введення разового пароля. В результаті зробленої операції клієнт може отримати квитанцію про проведену оплату.

Ще одним плюсом нововведення є те, що скористатися функцією оплати кредиту через Альфа-Мобайл може кожен, хто бажає без проходження процедури реєстрації на сайті. Щоб клієнтам було простіше користуватися додатком створена можливість об'єднання розділів карт і рахунків. Додаток завдяки оновленню працює на прискореній швидкості і доступний для установки на будь-який смартфон. Рекомендації для здійснення платежів написані в доступній формі.