Нещодавно відбулася престижна фінансова премія "FinAwards2018", на якій серед 14 категорій були вибрані кращі кредитні продукти, пропоновані українськими банками. У цій статті розглянемо які умови передбачені по кращих кредитних пропозиціях переможців премії.

  1. Краща кредитна карта для масового сегменту. Цією картою стала карта "Максимум" від "Альфа-Банка". За цією програмою отримати кредит можна в сумі від 500 грн до 200 тис. грн.У разі надання лише паспорта і інд.кода сума кредиту не може перевищувати 50 тис. грн. Пільговий період кредитування складає до 55 днів. Річна процентна ставка 39,99 %.
  2. Краща кредитна карта VIP. Кращим кредитним продуктом цієї категорії була визначена карта ПУМБ SOLOМандри. Максимальна сума, яка може бути видана за цією програмою коливається в межах від 10 до 200 тис.грн. і залежить від рівня платоспроможності клієнта, при цьому максимальна сума кредиту без надання документів, що підтверджують дохід, може досягати тільки до 50 тис.грн. Ця кредитна карта має порівняно тривалий пільговий період кредитування - впродовж 62 днів власник карти має можливість користуватися кредитом без нарахування відсотків. Загальна сума, що включає випуск карти і її обслуговування в перший рік користування складає 500 грн (за відсутності боргів за кредитом). Клієнти ПУМБ, що оформили кредитну карту за програмою "SOLOМандри" можуть комфортно подорожувати і здійснювати вигідні фінансові операції навіть за межами країни. Цей пакет послуг включає безкоштовне користування Lounge зоною в аеропорту "Бориспіль", відсутність комісій при знятті готівки з карти у будь-якій точці світу, а також скористатися безкоштовною конвертацією валюти при безготівковому розрахунку картою за кордоном.
  3. Кращий кредит готівкою. Кращим кредитом готівкою визнаний також кредитний продукт від ПУМБ "Тест Драйв". За допомогою цього пакету послуг можна отримати кредит готівкою в сумі до 200 тис.грн. Пільговий період кредитування складає 6 місяців. Максимальний період кредитування може досягати до 36 місяців. Кредит надається особам від 25 до 70 років, при наданні паспорта і інд.кода. Позичальник повинен мати постійне місце роботи і стабільний дохід впродовж останніх 6 місяців.

Викладені програми вибрані з десятка номінованих на премію, але це не означає що вони підходять абсолютно кожному позичальникові. Для того, щоб вибрати найбільш вигідну пропозицію для себе, варто проаналізувати ряд кредитних програм, представлених на кредитній платформі.