При рішенні узяти кредит багато хто стикається з проблемою, пов'язаною з низьким рівнем кредитного рейтингу. Вирішити питання з реабілітацією власного чесного ім’яі отримати довіру кредитора дозволять декілька доступних і дієвих методів.

Зважитися на кредит означає покласти на себе велику відповідальність у своєчасній виплаті коштів, узятих у кредитора з покриттям усіх комісій, передбачених договором. На жаль не кожен позичальник усвідомлює усю серйозність угоди, підписуючи кредитний договір. У результаті накопичуються борги, нараховується пеня за прострочення платежів по кредиту, падає кредитний рейтинг. Надалі це призводить до проблем з отриманням нового кредиту.

Щоб не допустити відмови в новому кредиті перед зверненням до кредитора слід потурбуватись про виконання наступних важливих заходів:

  1. Погашення заборгованості по відкритих кредитах. Відсутність боргу по кредитах є одним з найважливіших критеріїв оцінки позичальника при оформленні нового кредиту. Розрахуватися з боргами по старих кредитах можна за допомогою рефінансування.
  2. Багатократне успішне виконання кредитів. Звертаючись до послуги мікрокредитування, справно виконуючи зобов'язання по виплаті кредиту позичальник має усі шанси отримати прихильність не лише МФО, але і банку.
  3. Наявність поручителя. Якщо позичальник при оформленні кредиту заручається підтримкою успішного і платоспроможного поручителя, то його шанси на отримання погодженого рішення банку по кредиту значно збільшуються.
  4. Наявність офіційного працевлаштування. Довідка з місця роботи говорить про наявність гарантованому щомісячному прибутку, який може забезпечити погашення кредиту.
  5. Оцінка якості кредитної історії. Кожному позичальникові раз на рік відкритий безкоштовний доступ до власної кредитної історії. Цю можливість варто використати з максимальною користю, оцінюючи свої шанси на схвалення кредиту.

При виконанні усіх перерахованих дій позичальник може не лише досягти довіри кредитора, але і отримати вигідніші умови кредитування.