За результатами дослідження, опублікованого Prostobank.ua стало відомо, що кредити на б/у авто іноземного виробництва строком на п'ять років надають 8 банків.

Серед 40 найбільш великих українських банків лише 8 надають кредитування на б/у іномарки на п'ятирічний термін. Середня процентна ставка за кредитами на зазначених умовах складає 18,21 %. При цьому кількість кредитних програм досягає 36 пропозицій.

За результатами оцінки і складання рейтингу найбільш вигідний кредит на б/у авто строком на 5 років надає Укргазбанк. Кредитна програма "Кредитування з компанією "Тесла Моторс" передбачає реальну процентну ставку 2,94 % річних, при разовій комісії 2,49%, без щомісячних комісій і авансом в сумі від 60 %.

Другою по доступності є програма цільового роздрібного кредитування "Авто в кредит" (б/у) - "Автошанс", що надається банком "Глобус". По цій пропозиції передбачена процентна ставка в 14,19 % річних, разовою комісією 1,99%, без щомісячних комісій і з авансом від 60%.

Завоювати трете місце рейтингу вийшло у ТАСКОМБАНКа з кредитною програмою на купівлю б/у авто в кредит в автосалонах "Богдан Трейд-Ін". Реальна процентна ставка кредиту складає 16,5 % річних, без разових і щомісячних комісій, з авансом від 50 %.

Також кредити на б/у авто на п'ятирічний термін надають РАДАБАНК, Кредобанк, CreditAgricole, ПриватБанк і VS Bank.