Малий бізнес може отримати кредит до 75 тис.грн. по безвідсотковій ставці на строк до 55 днів.

Як вже повідомлялося раніше, програма кредитування від Приватбанку удосконалюється у бік створення доступних і вигідних умов кредитування, орієнтованих на малий і середній бізнес.

Запуск нової програми не став виключенням. Пакет послуг для підприємців пропонує користуватися коштами, виділеними по кредиту безвідсоткового в період дії пільгового періоду кредитування. Яскравою відмінністю цього пакету послуг стало збільшення пільгового періоду кредитування. Раніше бізнесменам відкривалася можливість користуватися лояльними умовами по кредиту без нарахування відсотків напротязі лише 30 днів. Після закінчення пільгового періоду процентна ставка за кредитом складатиме 2,5 % в місяць.

Зручність цього пакету послуг полягає в тому, що повне погашення кредиту підприємець може завершити впродовж року, а величина щомісячних платежів по кредиту може регулюватися позичальником самостійно за допомогою онлайн сервісу.

Скористатися можливістю швидкого оформлення цього пакету послуг з кредиту можна за допомогою Приват24. Відповідний пакет послуг міститься в розділі кредитів, в кредитному ліміті. Перехід на підприємницький ліміт може бути здійснений у будь-який момент.