Потребуючи грошей, люди часто звертаються за кредитом під заставу. Prostobank.ua з'ясовував, на яких умовах видають такі кредити українські банки і які з них є найвигіднішими для позичальників.

В процесі дослідження, що проводиться, пошук був спрямований на найдоступніші кредити під заставу строком на 5 років. В результаті був складений рейтинг найбільш вигідних пропозицій від провідних банків України.

У п'ятірку кращих пропозицій потрапили Кредобанк, Банк "Південний", VS Bank, Ощадбанк і РАДАБАНК.

Перше місце рейтингу дісталося Кредобанку з кредитною програмою під заставу автомобіля. За підрахунками реальна процентна ставка за цією програмою складе 20% річних, включаючи процентну ставку в 19,49% і страховку в 0,30% від суми. Аванс повинен складати від 50%.

Стабільно лідируючою серед банківських кредитних програм залишається "Південна мрія" з плаваючою процентною ставкою від банку "Південний". Ставка - 19%, разова комісія - 1%, страховка - 0,6% від суми. Аванс вноситься в розмірі від 71%.

Кредит під заставу нерухомості від VS Bank зайняв третє місце рейтингу. Реальна ставка за кредитом складе 20,37%, включаючи ставку в 20,03% і страховку в 0,2% від суми. Аванс від 20%.

Четверте місце по заставних кредитах зайняв Ощадбанк, що пропонує кредит під заставу нерухомості під 20,49% річних, 1,5% разової комісії і 0,3% страховки. Аванс від 30%.

Завершує п'ятірку найбільш вигідних пропозицій РАДАБАНК. Кредитна програма банку передбачає процентну ставку в 18,4%, разову комісію в 2%, щомісячну комісію в 0,2% від залишку і страховку в 0,3% від суми. Аванс від 50%.