Люди без офіційного працевлаштування - це особлива група позичальників кредиту. Отримати кредит таким людям у банку украй складно, і альтернативним варіантом кредитування для них є МФО. У цій статті представлені декілька кредитних пропозицій від ряду МФО в Україні.

Дослідження проводилося mycredit.ua. В результаті проведеного моніторингу був складений ТОП-6 пропозицій МФО, які видають кредити без довідки з місця роботи:

  1. Mycredit. Видає кредити на суму до 10 тис. грн. Відсоткова ставка складає 1,6 % за кожен день користування кредитом. Максимальний термін кредитування складає 35 днів.
  2. Moneyveo. Максимальна сума кредиту може складати до 15 тис. грн Відсоткова ставка - 1,66 %. Термін кредитування складає 30 днів.
  3. Moneyboom. Сума кредиту може складати до 7 тис. грн.. Відсоток за день користування складає 1,75 %. Термін кредитування - 30 днів.
  4. TopCredit. Кредит видається до 15 тис. грн Процентна ставка 1,9 % за день користування. Максимальний термін кредитування складає також 30 днів.
  5. AmoCredit. Максимальна сума позики 3200 грн Процентна ставка 1,7 % в день. Термін кредитування - 30 днів.
  6. PayPong. Максимальна сума кредиту складає 3700 грн Ставу 2 % за кожен день користування позиковими коштами. Термін кредитування - до 30 днів.

Враховуючи попит на миккрокредитування серед населення перелік МФО і кількість кредитних пропозицій безперервно міняється з причини конкуренції на ринку кредитування. Тому, наважившись оформити кредит в МФО, варто заздалегідь провести порівняльний аналіз кредитних пропозицій до моменту звернення за кредитом.