В результаті дослідження, що проводилось Prostobank.ua, був складений рейтинг кредитних пропозицій серед банків, що надають кредит на купівлю нового автомобіля іноземного виробництва на трирічний термін кредитування.

Як виявилося на практиці, кредити на купівлю нових іномарок на 3 роки надають 16 банків з 40 опитаних. За станом на 26 квітня серед них був складений рейтинг найбільш доступних умов кредитування.

Лідером рейтингу по купівлі в кредит нового автомобіля Hyundai Finance став ОТП Банк. Банк пропонує ставку в 0,01% річних при внесенні авансу від 60 % суми. При цьому щомісячний платіж по кредиту складатиме від 3379,41 до 3378,41грн. Без щомісячнихх і разових комісій.

Друге місце рейтингу дісталося Укргазбанку з умовами купівлі в кредит легкових автомобілів марки Hyundai у рамках співпраці з корпорацією "Богдан - Авто Холдинг". Реальна процентна ставка за кредитною програмою складе 0,01% річних, без разових і щомісячних комісій. Вимоги до авансового платежу встановлені на рівні 60 %.

Трійку лідерів завершує Правекс Банк, який пропонує купити автомобілі марки Hyundai з аналогічними умовами кредитування.

До списку найбільш вигідних пропозицій увійшли кредити на авто від Банку "Глобус" (3,5%), Ощадбанку (6,91%), CrediteAgricole (7.33%), Укрсиббанку (11,1%), Кредобанку (16,75%) і ін.