У сучасному суспільстві, коли наявність під рукою інтернету стало не розкішшю, а необхідністю для здійснення платежів і переказів коштів, важливо забезпечити безпеку власним коштам, що знаходиться на особових рахунках у банку. Для цього важливо дотримуватися декількох важливих правил безпеки.

Шахрайські схеми обману користувачів безперервно розвиваються, і часто люди навіть не відразу усвідомлюють, що стали заручниками чийогось злого наміру і втратили свої заощадження на рахунку. Щоб подібної неприємності не сталося важливо пам'ятати про дотримання наступних правил безпеки:

  1. Перед початком роботи з сайтом переконатися в його безпеці. У відомостях про сторінку повинен світитися значок надійного підключення у вигляді замку зеленого кольору.
  2. Не надавати відомості про пароль карти. Подібний запит є незаконним вимогам, і якщо на сайті від клієнта вимагають надання подібної інформації, то це примушує відразу ж виключити цей сайт зі списку використовуваних.
  3. Виключити зберігання цінної персональної інформації про себе в електронному вигляді. Такі відомості краще зберігати в паперовому виді і вони мають бути доступні тільки Вам.
  4. Не зберігати паролі особистого кабінету, після завершення роботи з сайтом закривати сторінку тільки після виходу з особистого кабінету.
  5. Регулярно здійснювати перевірку комп'ютера на наявність вірусів, оновлювати програмне забезпечення ПК.
  6. При використанні незнайомого Wi - Fi при здійсненні платежів треба шифрувати трафік.
  7. Підключити послугу SMS- повідомлень. Таким чином кожна операцій з банківською картою дублюватиметься в SMS- повідомленнях і ви зможете виявити шахрайські промисли у разі їх спроб і зупинити їх.

Таким чином, при користуванні онлайн сервісами для здійснення всіляких фінансових операцій важливо дотримуватися принципу вибірковості, уважності і не допускати поспішних дій.