Перший в Україні фінансовий оператор підвів підсумки перших шести місяців роботи в Україні. Про це повідомляє finance.ua, посилаючись на Finhub.

Відкритий не так давно сервіс сьогодні помалу починає набирати оберти і ставати цікавим для українців. Онлайн платформа Finhub є єдиною платформою Р2Р-кредитування в Україні. Цей сервіс є вигідним сервісом, як для інвесторів, які можуть вкласти гроші в кредитування інших людей, так і для позичальників, які мають можливість отримати кредит безпосередньо без участі банків і МФО.

По відношенню до позичальника цей сервіс вигідний прозорістю взаємовідносин, високою вірогідністю видачі кредиту, лояльними вимогами і вигідними умовами кредитування. Сервіс надає кредити до 15 тыс.грн на строк до 12 місяців. Для інвесторів цей сервіс може стати початком їх бізнесу. Розпочавши з мінімальної суми вкладень, яка стартує від 500 грн, можна зрозуміти на практиці як працює система і який прибуток можна отримати від вкладень.

За результатами роботи за перші півроку платформа може похвалитися непоганими показниками. Так, загальна сума по виданих кредитах через платформу досягла 2 млн.грн., а в числі офіційно зареєстрованих позичальників сайту вже налічується більше 3 тисяч чоловік. Кількість інвесторів на сайті досягла відмітки в 400 учасників.