Учора було ухвалено закон стосовно відновлення кредитування в Україні. Депутати Верховної Ради одноголосно проголосували за підписання законопроекту. Про це повідомляє Мінфін.

В результаті проведеного голосування законопроект підтримали 237 депутатів з 354. Інші - утрималися або не голосували. Як відмітив голова НБУ Я.В.Смолій під час пленарного засідання, цей законопроект є запорукою повноцінного відновлення кредитування української економіки. Норми закону дозволять вирішувати проблемні питання, пов'язані з кредитуванням усіх категорій позичальників, включаючи суб'єкти підприємницької діяльності і населення.

Скорочення системних перешкод для відновлення кредитування національної економіки та зменшення додаткових ризиків діяльності інвесторів підвищить рівень захищеності прав кредиторів. За рахунок цього банківські установи зможуть пропонувати позичальникам лояльніші умови кредитування і скоротити список вимог при оформленні кредиту. Як наслідок кредитні продукти стануть доступніші для суб'єктів господарювання і фізичний осіб, умови кредитування стануть вигіднішими, а різноманітність кредитних пропозицій розшириться.