Створення лояльніших умов кредитування для своїх клієнтів є одним з головних сьогоднішніх орієнтирів банку. Про це повідомив керівник "Ідея Банку" М.Власенко в інтерв'ю для "Мінфіну".

За словами банкіра, на сьогодні процес кредитування у банку значно відрізняється від аналогічного процесу у банку, що проходив кілька років тому. Однією з кардинальних відмінностей є скорочення кількості відмов по кредитах у банку. Так, схвалення по кредитах стали видаватися частіше, а кількість позитивних рішень підвищилося на 26 % в порівнянні з 2015 роком. Досягти цю динаміку дозволило створення лояльніших умов кредитування, скорочення вимог до позичальників при зверненні за кредитом у банк. Глава банку також відмітив, що доля прострочень по нових кредитних зобов'язаннях складає лише 9 %, що вважає цілком успішним показником.

В той же час, незважаючи на пом'якшення вимог при отриманні кредиту М. Власенко прогнозує відносно стабільний рівень процентної ставки за кредитами впродовж поточного року. Передумов для її зниження глава банку доки не бачить. Проте в умовах зростання попиту на кредитування банком представлені для клієнтів нові програми кредитів готівкою і кредитних карт, якими передбачені вигідніші і доступніші умови кредитування.