На сьогоднішній день кількість клієнтів Приват Банку, що належать до категорії малого і середнього бізнесу, перевищує 600 тисяч суб'єктів. Про це повідомляє Мінфін.

Динаміка зростання продовжує спостерігатися. Як відмітив керівник напряму малого і середнього бізнесу у банку С.Клюєв, інтерес до продуктів банку підприємцями викликаний рядом об'єктивних причин. ПриватБанк безперервно працює над розвитком сектора МСБ, розширює спектр послуг для підприємців, робить їх доступнішими і послуги кредитування лояльнішими.

ПриватБанк серед низки головних завдань поточного року поставив перед собою розвивати напрям фінансування "МСБ", у рамках програми розвитку був запущений тарифний пакет "Інкубатор", що дозволяє новим або знову зареєстрованим підприємцям безкоштовно відкрити рахунок у банку, отримати розрахуково-касове обслуговування і реалізувати за допомогою банку зарплатний проект на перші 6 місяців.

Якщо клієнт-підприємець звертається до послуг банку уперше, то пакет послуг "Інкубатор" активізується автоматично при відкритті рахунку. Найшвидше реалізувати цю операцію з допомогою онлайн сервісу ПриватБанку, скористатися яким можна у будь-якій точці світу, маючи доступ до інтернету.