Потрапивши у вкрай складну життєву ситуацію і не маючи можливості відшукати гроші самостійно, багато людей, що не мають досвіду в кредитуванні, звертаються за допомогою до третіх осіб. У цій статті ми розглянемо наскільки це безпечно і раціонально.

Фахівцем, що допомагає з оформленням кредиту, є кредитний брокер. Звернення по допомогу до брокера має ряд позитивних і негативних моментів.

Позитивною стороною співпраці з брокером є те, що цей фахівець може допомогти людині підібрати найбільш відповідну для нього кредитну програму і кредитора, реально оцінити шанси позичальника на отримання кредиту, допомогти зібрати і підготувати документи для його оформлення. Послуги кредитного брокера дозволять заощадити час на вивчення умов кредитного договору, ретельну оцінку ризиків і розрахунок реальної вартості кредиту - це ті функції, які на себе покладе цей фахівець, звільнивши свого клієнта від зайвого клопоту.

Проте є в послугах брокера і "зворотний бік медалі". Ними можуть стати шахрайські наміри брокера, у разі вибору недобросовісного, "чорного" брокера. Багато недосвідчених людей часто стикалося з подібною категорією шахраїв і у результаті втрачало не лише заощадження, але і цінне майно, не замислюючись підписуючи документи, надані псевдоброкером.

Щоб звернення до брокера дало лише позитивні результати з успішним оформленням кредиту на вигідних умовах і без зайвих втрат, важливо вибирати надійних фахівців, не довіряючи принадним рекламам в інтернет-просторі.