В порівнянні з торішніми показниками кількість кредитних спілок скоротилася на більш ніж 16 %. На кінець березня їх кількість відповідає 375 спілкам.

Що стосується розподілу кредитних спілок по областях України, то їх найбільша кількість зареєстрована в Києві і Київській області і досягла відмітки в 40 спілок. Друге місце по кількості спілок займає Луганська область з діючими 33 кредитними спілками. Третьою по кількості таких спілок областю стала Донецька область, кількість зареєстрованих союзів в області складає 7,7% від загальної частки.

За даними Нацкомфінпослуг, разом із скороченням кількості кредитних спілок впала і кількість їх членів до 11,5%. За станом на 31 березня загальна чисельність членів кредитних спілок в Україні складає 566,2 тис. вкладників. Найбільшою кількістю членів кредитних спілок може похвалитися Львівська область, по якій зафіксовано 76 тис. вкладників. Трохи відстає від Львівського регіону Київська область, в якій загальна кількість членів кредитних спілок досягла відмітки в 56 тисяч. Третьою за чисельністю в кредитних спілках областю стала Івано-Франківська область, в якій кількість зареєстрованих членів КС зафіксована на рівні 60 тисяч. На сьогодні кредитні спілки забезпечують багато людей послугами кредитування за рахунок членства у вибраній кредитній спілці. За станом на 3.03.18г. загальна сума кредитів, виданих в кредитних спілках України перевищила 2 млрд. грн, у тому числі сума заборгованості по кредитах складає 369,2 млн.грн.