Щоб забезпечити себе вигіднішими умовами кредитування, закрити старий кредит в одному банку, багато людей звертаються в інший банк для оформлення послуги рефінансування.

На сьогоднішній день багато людей, щоб отримати бажані інструменти сучасного життя (телефон, побутову техніку, комп'ютер і ін.), придбати автомобіль або купити житло, звертаються за кредитом. Ця послуга допомагає реалізувати свої плани тут і зараз, не відкладаючи їх на невизначений термін. Трапляється так, що з часом умови по виплаті кредиту стають важкими для позичальника, або ж він дізнається про вигідніші умови кредиту в іншому банку. Щоб полегшити навантаження, розрахуватися швидше із старим кредитом і продовжити кредитні зобов'язання на вигідніших для себе умовах позичальники звертаються за рефінансуванням. Фактично рефінансування полягає в оформленні нового кредиту в одному банку, за рахунок якого погашається кредит в іншій банківській установі.

При зверненні за рефінансуванням важливо розуміти, що його схвалення буде можливе лише при бездоганній репутації позичальника з відсутністю прострочень по старому кредиту і боргів. Щоб цей метод погашення вже відкритого кредиту спрацював, у відкритому кредиті, який планується погашати через рефінансування, має бути передбачена послуга дострокового погашення кредиту. Перед зверненням за рефінансуванням важливо продумати кожен крок, адже фактично позичальник оформлює на себе ще один кредит і покладає на себе додаткове фінансове навантаження. У тому випадку, якщо стратегія буде злагодженою, рефінансування дозволить скоротити щомісячні платежі по кредитах і полегшити життя позичальникові.