Альфа-Банк запустив програму, учасники якої мають можливість отримати в подарунок за безготівкові розрахунки по картці ще одну зарплату.

Кожні три покупки, здійснені по зарплатній картці Альфа-Банка, дарують своєму власникові 1 шанс участі в розіграші головного подарунка акції - грошової винагороди у розмірі місячної заробітної плати. Кожна третя купівля на суму від 50 грн, куплена по безготівковому розрахунку, додає шанси виграти головний приз. Максимальна кількість шансів може досягати до 4 разів. Кількість здійсненихоперацій підраховується за підсумкамизавершення одного з етапів акції - наприкинцікожного місяця.

Акція стартувала з 1 червня і проходитиме до кінця цього року. Кожен власник карти Альфа-Банка, одержуючий зарплату на карту і вважаючий за краще розраховуватися картою при здійсненні покупок або оплати послуг, автоматично стає учасником акції при здійсненні першого такого розрахунку в період дії акції. Розмір грошової нагороди виплачується у розмірі місячної заробітної плати власника карти, але не може перевищувати десяти тисяч гривень. Грошова винагорода переводиться власникові карти на бонусний рахунок (cash - back).