Отримати кредит у банку сьогодні для багатьох людей стало проблемою. Це пов'язано в основному з тим, що людина не може надати головного документу для банку, що підтверджує його платоспроможність - довідку про доходи. У такій ситуації, коли потрібна невелика сума коштів, отримати кредит без довідки про доходи можна в МФО.

Довідка про доходи є документом, що свідчить про офіційне працевлаштування людини, що відображаєйого оклад і посаду на місці роботи. Відомості з довідки дозволяють визначити який об'єм доходу регулярно отримує позичальник, а з цього вже визначити можливу суму кредиту. Для банку довідка про доходи є т.з. гарантією повернення позикових коштів клієнтом.

В умовах економічної нестабільності і чисельності тіньового бізнесу, багато людей влаштовуються на роботу неофіційно, або ж їх офіційна ставка визначена на рівні мінімальної заробітної плати, а інший прибуток людина отримує "в конверті". Довідка про доходи, отриманана місці роботи у такому випадкуне зможе забезпечити людину достатньою сумою позики, оскільки не відображатиме реальний рівень доходів позичальника і його платоспроможність.

Отримати кредит без довідки про доходи можливо в МФО, які видають кредити швидко і не вимагають надання документів для перевірки. Щоб отримати кредит знадобиться тільки паспорт і інд.код. Видається кредит двома способами - на карту через онлайн сервіс і готівкою через відділення компанії.