В умовах нестабільного економічного становища в країні багато людей страждають від нестачі коштів. Особливо важко доводиться пенсіонерам. Коли необхідно купити важливу річ, а всієї суми коштів зібрати не виходить, багато пенсіонеризадумиваются про взяття кредиту.

У даній статті ми розглянемо де може взяти кредит пенсіонер.

Першим і найбільш звичним способом є кредитування в банку. Але не всі банки готові видавати позики людям похилого віку оскільки вважають дане вкладення ризикованим. Деякі банки все-таки йдуть на зустріч пенсіонерам і видають кредити, але їх розмір, як правило, являє собою невелику суму, яку здатний покрити пенсіонер з урахуванням розміру своєї пенсії. Перевагою даного виду кредитування є програми лояльності для пенсіонерів, знижки та більш низькі процентні ставки. Однак, вибираючи даний варіант кредиту, варто пам'ятати про довгий оформленні кредиту, а в деяких випадках і необхідності надання застави та поручителя.

Другим альтернативним видом кредитування для пенсіонерів є кредит в МФО. Кредити видаються на мінімальний термін (до 30 днів) і в невеликих сума (від 200 грн). Оформити його можна як в режимі онлайн, так і при особистому зверненні в офіс компанії. В оформленні кредиту допомогу нададуть кваліфіковані фахівці компанії, а сама процедура оформлення займе мінімум часу.