Люди похилого віку звикли економити. Але незважаючи на це деякі з них щоб придбати цінну річ звертаються за кредитом. У даній статті ми розглянемо, на яких умовах видаються кредити пенсіонерам в Україні.

Отримати кредит пенсіонеру в банку не завжди можливо. Кредити для пенсіонерів багато банків відносять до категорії ризикованих вкладень, і якщо схвалюють видачу кредиту то його сума буде незначною. компанія Mycredit проаналізувала кредитні пропозиції в банках для пенсіонерів. В результаті дослідження з'ясувалося, що найбільш вигідну пропозицію по кредитах для пенсіонерів пропонує Райффайзен Банк Аваль, який видає кредити зазначеної категорії позичальників в розмірі до 25 тисяч грн. Процентна ставка по кредиту становить 2,94% в місяць плюс комісія за страховку в розмірі 0,4%. Кредити видаються для осіб у віці до 71 року, на термін до 3 років. Для отримання кредиту необхідно надати паспорт, ІПН, пенсійне посвідчення та довідку про доходи.

Сума кредитів, що видаються ля пенсіонерів в ОТП Банку вище, і досягає 50 тисяч грн. Для його отримання пенсіонеру необхідно надати стандартний пакет документів, зазначений вище. Відсоткова ставка в ОТП Банку для пенсіонерів складає до 36% річних на термін до трьох років. При цьому додатково нараховується разова комісія в розмірі від 0 до 28,21%.

Сума кредитів для пенсіонерів в Ощадбанку розраховується щодо розміру пенсії і може становити до 200% її місячної величини. Відсоткова ставка становить 27% річних. Термін кредитування - до 60 місяців.

Нижчу відсоткову ставку пропонує Idea Bank - на рівні 13% річних. Максимальна сума кредиту становить 20 тис.грн. Термін кредитування 48 місяців.

ПУМБ видає кредити пенсіонерам на загальних підставах на суму до 200 тисяч грн з щомісячною комісією в 3,99% + 0,01% річних. Максимальний термін кредитування - 3 роки.