Студенти, які потребують засобах для оплати за навчання, відносяться до категорії позичальників, яким доступна пільга на кредитування. У даній статті буде розкрита особливість пільги для студентів при оформленні кредиту.

Пільгове кредитування студентам забезпечується за рахунок участь в державних програмах, при яких певні банки видають позику студентам на більш лояльних умовах. Зазвичай це полягає в низькій або безпроцентної ставки і боргом періоді кредитування. В середньому процентна ставка за такими кредитами становить близько 3% річних, а термін кредитування може складуть до 15 років. Студент може повертати гроші, витрачені на оплату контрактної форми навчання у ВНЗ вже після його закінчення, коли встане на ноги і знайде роботу.

Отримати таку знижку на кредит можна не в кожному банку і на навчання в певних ВНЗ. Сума позики буде прямо залежати від вартості навчання.

Рішення про видачу пільгового кредиту на освіту приймається спеціальною комісією, для якої позичальник повинен мати вік до 28 років, мати високу успішність в школі і хороший атестат, успішно здати випускні іспити в школі. Така послуга може бути надана як випускається зі школи абітурієнту, так і вже навчається у ВУЗі студенту для продовження навчання. Ця пільга надається лише разово.

Пільговий кредит може бути спрямований як на оплату денної форми навчання, так і заочної або вечірньої. Пакет документів аналогічний стандартному переліку при зверненні за кредитом і включає паспорт і інд.кода. Кожен банк може виставити додатково свої вимоги до пакету документів для оформлення кредиту.