Переїжджаючи в інше місто, багато людей потребують кредиті, не маючи в ньому прописки. У такій ситуації багатьох хвилює питання де отримати гроші, будучи далеко від дому.

Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин України повинен бути офіційно зареєстрований і прописаний на житлоплощі. Відповідна позначка про прописку повинна міститися в його цивільному паспорті.

Часто трапляється так, що людина, переїжджаючи в інше місто, не змінює своєї прописки. Даний факт часто ставати перешкодою в оформленні будь-яких фінансових операцій в банку. Особливо ризикованим банки вважають кредитування таких клієнтів, оскільки не мають достатніх гарантій повернення позикових коштів. У їх розумінні позичальник може виїхати і не повернути борг за кредитом. Тому отримати кредит в банку, переїхавши жити в інше місто без офіційної реєстрації, практично неможливо. Питання може бути вирішене тільки після виконання всіх вимог, що виставляються банком і оформлення всіх необхідних документів, на які потрібно чималу кількість часу, коштів і сил.

об швидко вирішити питання з відшукання коштів в місці нового проживання можна звернутися за допомогою до МФО. Найбільш швидким рішенням матеріальної проблеми стане оформлення кредиту онлайн, для якого неважливо в якому місті ви знаходитесь. Для оформлення такого кредиту знадобляться лише два документа – паспорт і інд.кода. Кредит видається на невеликі суми і на короткий термін, але якщо людина вдало впоратися з кредитом у встановлені терміни, то він може повторно звернутися за допомогою і гарантовано отримати потрібну суму коштів.