Що обрати між кредитом онлайн і кредитом в банку?

Необхідність взяти гроші в борг може виникнуть у будь-який момент, і від цього ніхто не застрахований. Серед різноманітних способів вирішення даної проблеми найактуальнішими є кредит онлайн в МФО і банківський кредит. Щоб зрозуміти який варіант краще, важливо розібратися в перевагах і недоліках кожного варіанта.

Чим відрізняються банківський кредит і кредит онлайн?

Обидва з перерахованих способів кредитування є надійними і доступними. Однак головною відмінністю між ними є швидкість отримання кредиту і обсяг документів, необхідних для оформлення договору. Так при оформленні кредиту онлайн для отримання грошей в борг на карту знадобиться близько 8-10 хвилин, а при подачі заявки на кредит до банку на отримання відповіді може піти до кількох тижнів.

Що стосується пакету документів для оформлення кредиту, то в разі кредиту онлайн він мінімальний. Для МФО не потрібні довідки про доходи, про працевлаштування та ін. А ось при зверненні за кредитом в банк такі документи часто вимагають.

Крім цього відмінностей між зазначеними варіантами кредитування ціла безліч і кожен позичальник повинен вибирати той варіант, який підходить саме йому. Кредит онлайн в МФО це альтернативний спосіб вирішити проблеми з грошима швидко і просто. Вигідним такий спосіб буде за умови оформлення кредиту на невеликий термін (до 30 днів), оскільки в такому випадку багато МФО надають кредит на мінімальному відсотку (під 0,01% в день). Також такий варіант влаштує тих, кому необхідна невелика сума грошей від 200 грн до кількох тисяч грн. Якщо ж кредит необхідний на довгий термін і на велику суму, то в такому випадку підійде банківський кредит.

Як проходить процедура оформлення кредиту онлайн?

Як вже було сказано вище, кредит онлайн є найшвидшим способом отримати гроші в борг на карту. Щоб отримати кредит, потрібен доступ до інтернету, діюча банківська карта, паспорт і ІПН.

Для оформлення кредиту найкраще зайти на онлайн сервіс кредитування, вибрати кредитуючу компаніям, вказати суму і термін кредиту. Після цього знадобиться заповнити анкету із зазначенням даних паспорта, ІПН і інших персональних даних. Кредит в онлайн режимі доступний особам від 18 років при наявності паспорта та ІПН. Після заповнення заявки на кредит вона проходить обробку протягом декількох хвилин. За результатами схвалення клієнт ознайомлюється з кредитним договором і підписує його, відзначаючи в електронному вигляді згоду з усіма його умовами. Після цього гроші по кредиту надходять на карту позичальника, реквізити якої попередньо вказуються в заявці на кредит. При виникненні форс-мажорній ситуації і неможливості повернути кредит вчасно кредит може бути пролонгований.