Як дізнатися суму залишку по кредиту?

Незалежно від життєвих обставин, особистих причин, кожного кредитора хвилює повернення позикових коштів в повному обсязі з виплатою відсотків. Тому щоб правильно розподілити кошти і спланувати виплату кредиту, важливо з'ясувати, як дізнатися залишок по кредитах для населення в Україні.

Інформація про суму залишку по кредиту за номером договору

Результатом оформлення будь-якого кредиту є укладення кредитного договору, який містить інформацію про умови, суму та термін кредитування. Кожному договору присвоюється індивідуальний номер, за яким можна дізнатися залишок по кредиту.

Отримати інформацію про суму заборгованості по кредиту за номером договору можна по телефону, через банкомат або в онлайн режимі на сайті кредитора.

Інформація про суму залишку по кредиту через інтернет

Самим простий і популярний спосіб дізнатися суму боргу по кредиту - це скористатися інтернетом. Для реалізації такого способу не потрібні великі витрати часу і сил, досить просто мати гаджет з доступом до інтернету. При виході в мережу досить зайти на сайт кредитуючої компанії і внести свої персональні дані для отримання необхідної інформації.

Як правило, при отриманні кредиту в режимі онлайн кожен позичальник створює свій персональний кабінет на сайті кредитора. При використанні таких сервісів важливо не забувати про захист персональних даних і встановлювати надійний пароль для входу в персональний кабінет. Дізнатися залишок по кредиту можна, зателефонувавши до Центру обслуговування клієнтів, номер якого вказаний на сайті кредитора.

Інформація про заборгованість по кредиту через Бюро кредитних історій

Організацією, в якій кожен громадянин може отримати виписку по реалізованим і активним боргам по кредитах, є Українське бюро кредитних історій.

Раз на рік кожен позичальник має право отримати інформацію про свою кредитну історію безкоштовно. При повторному зверненні протягом року за такою інформацією послуга буде платною і складе 50 грн. Для отримання інформації таким способом необхідно:

  1. Зареєструватися на порталі УБКІ.
  2. Відправити запит на отримання інформації про кредитну історію через інтернет або поштою.
  3. За результатами обробки запиту інформація відправляється заявнику у вигляді листа через пошту або на електронну адресу.

Дізнатися заборгованість по кредиту через мобільний банк

За допомогою смартфона можна легко відстежити статус фінансів через додаток онлайн-банкінгу. Такий спосіб найбільш зручний і порівняно безпечний, оскільки крім пароля для входу в особистий кабінет можна встановити аутентифікацію через відбиток пальця.

Головною перевагою такого способу отримання інформації є автоматизація процесів і доступ в цілодобовому режимі. Також чимало важливо, що запити обробляються в режимі онлайн набагато швидше, ніж при живому спілкуванні з кредитором. А з урахуванням карантинних обмежень, дозволяють знизити кількість контактів з людьми і захистити себе від зараження вірусом.

Зробити запит про залишок по кредиту через SMS-повідомлення

Дізнатися про заборгованість по кредиту можна також за допомогою смс-банкінгу. При цьому важливо відзначити, що послуга смс-оповещанія є платною, тарифи встановлюються з урахуванням цінової політики оператора.

Залишок боргу по кредиту розраховується через смс-повідомлення за допомогою кодів. Так, відомості про реквізити позичальника заносяться певним набором цифр в смс-повідомлення, на яке від кредитора приходить відповідь з необхідною сумою залишку по кредиту.

Інформація про заборгованість по прізвищу та ІПН

Кожен кредитор при оформленні кредиту вимагає від позичальника паспорт і ІПН. Тому дізнатися залишок по кредиту при використанні цих документів можна будь-яким з перерахованих способів.

При наявності заборгованості по кредиту можна звернутися до відділення, в якому був оформлений кредит, і дізнатися залишок боргу по ІПН. Такий спосіб підійде тим, кому складно користуватися сучасними технологіями. При виборі такого способу отримання інформації при собі потрібно мати паспорт, ІПН і бажано дані за кредитним договором для можливості швидкого отримання необхідної інформації.