Вимушені заходи в країні у вигляді оголошеного карантину можуть стати корисним часом для власного розвитку. Адже замість банального перегляду серіалів і користування соціальними мережами можна використовувати цей час собі на благо.

Для того, щоб домашня самоізоляція не перетворилася в нестерпне ув'язнення, нижче будуть розглянуті сім найактуальніших занять, які будуть корисні кожному.

Відвідати онлайн-курси

Вчитися ніколи не пізно. Знання дають більше можливостей, розширюють кругозір і допомагають розкрити власний потенціал. Багато людей давно мріяли вивчити нову техніку свого хобі, взяти участь в цікавих майстер-класах, але не мали достатньої кількості часу для цього. І ось тепер цей час настав. Тепер кожен, хто перебуває вдома на карантині, має можливість зайнятися улюбленою справою, і нарешті-то взяти участь на онлайн-курсах. Такий вид навчання можна проходити вдома і він не вимагає великих фінансових витрат. На сьогоднішній день існує ціле розмаїття онлайн курсів, і кожен може підібрати собі щось по душі будь-то кулінарні майстер-класи, курси іноземної мови та ін.

Зайнятися генеральним прибиранням

Карантин - це чудовий привід навести чистоту у власному будинку. Адже в повсякденному житті з її інтенсивністю не кожному українцеві вдається виділити для прибирання в будинку достатню кількість часу. Найчастіше наведення порядку обмежується вологим прибиранням. Але тепер, коли з'явилося трохи більше вільного часу корисно буде навести естетичний порядок в приміщеннях, впорядкувати речі, ретельніше прибрати елементи інтер'єру та ін. Таке заняття буде корисно не тільки для естетичного задоволення, але і з метою профілактики захворювань.

Оновити резюме

Ті, хто знаходиться в пошуках місця роботи, карантин може стати часом для оновлення власного резюме. Таке заняття стане відмінним способом оновити власні досягнення і навички, включаючи набуття знань після онлайн-курсів, про які йшла мова вище.

Зайнятися фітнес-програмами

Для тих, хто планував піти в тренажерний зал, але через зайнятість не вистачало часу, період карантину може стати часом для занять власним фізичним станом. Це дозволить не тільки поліпшити свій зовнішній вигляд, але і поправити свій стан здоров'я. Як наслідок, укріплений імунітет забезпечить надійний захист від захворювань, включаючи і коронавірус.

Почитати книги

Багато вже забули що таке читання книг. Тепер саме час прочитати ті твори, на яких раніше не вистачало часу, не поспішаючи насолоджуючись сюжетом книги і відкладаючи цікаві уривки в свою пам'ять. Цей час можна присвятити як художній літературі, так і літературі для саморозвитку і професійного вдосконалення.

Виспатися

В інтенсивному ритмі життя дуже мало людей можуть похвалитися достатньою кількістю сну, і достатня норма 8-ми годинного сну є розкішшю. Карантин - це можливість компенсувати недосип. Це допоможе накопичити заряд енергії, позбутися від хронічної втоми, поліпшити самопочуття і настрій.

Проаналізувати особистий бюджет

Час на карантині - це чудова можливість провести аналіз власного бюджету. Якщо раніше не було на це часу, то тепер можна оцінити свої фінансові можливості, проаналізувати свої витрати і спланувати їх на період нелегкої ситуації в країні. Помічником в більш якісному плануванні фінансів може стати одна з вже готових програм, які спеціально розроблені для таких цілей і знаходяться у вільному доступі в інтернеті.

Якщо при грамотному плануванні бюджету на період карантину виявлена нестача коштів, то реанімувати особистий бюджет в період карантину і отримати кредит не виходячи з дому допоможе онлайн сервіс кредитування. Тут можна оформити кредит на існуючу банківську карту через інтернет. Для цього необхідно лише заповнити заявку на кредит, надати паспорт та ІПН, і дочекатися рішення. Повертати кредит також просто, як і його отримувати - повернути позикові кошти можна в онлайн режимі з чергової виплати заробітної плати.