Кредити онлайн на карту позиціонуються як найпростіший і швидкий варіант кредитування. Тому багатьом потенційним позичальникам цікаво, наскільки швидко МФО видають кредити онлайн.

Однією з головних причин популярності мікрокредитів серед українців є їх просте і швидке оформлення. Позичальнику при нестачі грошей не потрібно йти в офіс компанії, готувати копії документів тощо. Щоб отримати кредит в МФО потрібен вихід в інтернет, яким сьогодні забезпечений кожен українець. Кредит переводиться на карту будь-якого банку після його оформлення в дистанційному режимі, і кожен клієнт може вирішити проблему з нестачею навіть невеликої суми грошей на повсякденні витрати.

Усі мікрофінансові організації, що працюють на ринку кредитування в онлайн режимі, обіцяють видавати кредит за максимально короткий час, а оскільки для багатьох позичальників швидкість видачі кредиту є ключовим параметром вибору компанії-кредитора, буде корисним розібратися в питанні, за який час видають кредити найпопулярніші МФО в Україні.

Кредит онлайн на карту в Dinero

Отримати кредит онлайн в Dinero можна за 10 хвилин. Щоб оформити кредит позичальнику знадобиться паспорт і ІПН. При цьому кредит видається як офіційно працевлаштованим людям, так і пенсіонерам і студентам.

При оформленні кредиту в Dinero до позичальника виставляються наступні вимоги:

  • Вік 18-75 років;
  • Наявність українського громадянства і місця реєстрації (прописки);
  • Відсутність відкритої позики в Dinero і великих заборгованостей в інших МФО;
  • Наявність безперебійного доступу до інтернету;
  • Наявність активної банківської карти.

Компанія Dinero крім стандартних переваг онлайн сервісу кредитування надає своїм клієнтам можливість участі в акціях, отриманні додаткових знижок, участі в розіграші цінних призів та ін.

Швидкі кредити від MoneyVeo

Компанія MoneyVeo готова допомогти своїм клієнтам вирішити проблему з нестачею грошей за 14 хвилин. У цій компанії кредити видаються на наступних умовах:

  1. Заявка на кредит обробляється за кілька хвилин, після чого гроші моментально перераховуються на карту позичальника. Це дозволяє знайти гроші швидко, не відволікаючись від своїх повсякденних занять (робота, навчання, домашні турботи, дорога тощо).
  2. Отримати кредит в MoneyVeo можна як через інтернет, так і в офлайні при відвідуванні офісу компанії.
  3. Кредит оформляється без довідки про доходи, з документів потрібні паспорт і ІПН.
  4. Термін кредитування становить 30 днів, але по кредиту можна оформити пролонгацію до 60 днів.
  5. Новим клієнтам доступні кредити під 0,01% на суму до 15 тис.грн.

MoneyVeo для багатьох може стати надійним партнером у вирішенні фінансових труднощів. Зупиняючись на цій компанії позичальник зможе зрозуміти всі переваги швидкого кредитування на карту.

Кредити онлайн від Бистрозайм

Впоратися з фінансовими проблемами за допомогою компанії Бистрозайм можна за 15 хвилин. Бистрозайм працює на максимально вигідних умовах і з високою ймовірністю схвалення кредитів.

Так, щоб отримати кредит в Бистрозайм досить зареєструватися на сайті компанії і заповнити заявку на кредит. Після схвалення кредиту і підписання в електронному вигляді кредитного договору гроші по кредиту переводяться позичальнику на банківську карту за кілька хвилин.

Допустимий вік позичальника в компанії Бистрозайм становить 18-75 років. Тут можуть отримати кредит студенти, пенсіонери, жінки в декретній відпустці і інші категорії населення, які не здатні підтвердити свої офіційні доходи для отримання банківського кредиту.

Позичальники, які вибирають Бистрозайм, цінують в компанії оперативність, надійність, прийнятні умови кредитування та максимальну лояльність.

Швидкі кредити від MyCredit

Компанія MyCredit видає кредити через ітернет за 12 хвилин і майже не відмовляє своїм клієнтам. Кредити видаються на прозорих і доступних умовах, при мінімальних вимогах до позичальника і за максимально короткий час.

Щоб отримати кредит в MyCredit позичальникові знадобляться два документа - паспорт та ІПН. Довідка про доходи та інші документи, що підтверджують платоспроможність позичальника, в даній компанії не потрібні.

Також важливо відзначити, що в разі виникнення обставин, які ускладнюють виплату кредиту, позичальник може оформити пролонгацію кредиту. Це дозволить продовжити термін повернення кредиту без нарахування штрафів.