ТОП-10 банків, що надають кредити для бізнесу в Україні

На шляху до успіху у власному бізнесі виходом для багатьох підприємців стає кредит, тому актуальним залишається питання, в якому банку України пропонують вигідні кредити для середнього та малого бізнесу.

Щоб оцінити вигоду від кредитування в банку бізнесменові належить зважити всі переваги і недоліки актуальних пропозицій, ретельно вивчити умови кредитних програм, прорахувати загальну вартість кредиту. Які ж банки надають найвигідніші умови кредитування для бізнесу? Нижче будуть розглянуті 10 найактуальніших пропозицій для підприємців:

  1. UKRSIBBANK. Найактуальнішими пропозиціями є три програми - «Терміновий кредит. Придбання нерухомості »,« Строковий кредит. Придбання авто і обладнання »,« Строковий кредит. Поповнення обігових коштів". Процентна ставка по кредиту складе 17,7%, вимоги до авансу - від 30%. Застава по кредиту забезпечується за рахунок житлової або комерційної нерухомості.
  2. Кредобанк. Найвигіднішими для українських підприємців є спеціальні умови кредитування в Кредобанку від Німецько-Українського Фонду. Процентна ставка по кредиту становить 18,48%. Вимога до першого внеску - від 20%. Забезпечення по кредиту у вигляді рухомого або нерухомого майна позичальника або поручителя. В Кредобанку варто також відзначити кредитну програму, орієнтовану для малого і середнього бізнесу - «Терміновий кредит інвестиційний кредит», по якій перший внесок становить 20%, процентна ставка 22,4%, а в якості застави може виступати нерухомість, що купується або інше майно.
  3. Ощадбанк. Для українського бізнесу пропонується програма «Відновлювана кредитна лінія» з процентною ставкою 18,57%, з першим внеском від 25%, із заставою у вигляді нерухомості, рухомого майна або товарів в обороті.
  4. ПриватБанк. Найвигіднішими для українських підприємців є дві програми від ПриватБанку. Перша - «Невідновлювальна кредитна лінія»: річна процентна ставка 19%, вимога до першого внеску - від 40%, заставу у вигляді нерухомості, обладнання, автотранспорту, поручительство від власника бізнесу. Друга - «КУБ під заставу»: 20% річних, перший внесок від 25%, забезпечення кредиту за рахунок нерухомості, транспорту, с / г техніки та обладнання, цілісних майнових комплексів та обладнання.
  5. Укргазбанк. Найпривабливішою для бізнесу є «Невідновлювальна кредитна лінія ЕКО» з процентною ставкою 19,95%, першим внеском від 30%, заставою у вигляді рухомого або нерухомого майна позичальника або поручителя. Також можуть зацікавити українських підприємців кредитні програми «Строковий кредит», «Невідновлювальна кредитна лінія фінансова підтримка інвестиційних проектів МСБ», «Невідновлювальна кредитна лінія». Відсоткова ставка за такими програмами 20,35%, перший внесок від 30%, заставу у вигляді рухомого або нерухомого майна позичальника / поручителя.
  6. Укрексімбанк. Найбільш привабливими є програми - «Терміновий кредит« Розвиток бізнесу »», і «Невідновлювальна кредитна лінія« Розвиток бізнесу »». Річна ставка за програмами 20,72%, вимога до першого внеску відсутня, застави у вигляді ліквідного майна.
  7. Credit Agricole. «Невідновлювальна кредитна лінія» для бізнесу передбачає процентну ставку в 21,85%, перший внесок від 25%, забезпечення (заставу) кредиту за рахунок нерухомості, обладнання, транспортний засобів або товарно-матеріальних цінностей.
  8. Альфа-Банк Україна. Програмою, орієнтованої на український бізнес, є «Строковий кредит»: ставка 23,66%, перший внесок від 30%, забезпечення кредиту за рахунок нерухомості, рухомого майна, обладнання або товарів в обороті.
  9. МТБ БАНК. Найактуальнішими для підприємців є дві програми. Перша - «Відновлювана кредитна лінія»: ставка 23,77%, відсутність вимог до першого внеску, порука засновників позичальника із загальною часткою участі в статутному капіталі позичальника не менше 60%. Друга - «Кредит під заставу нерухомості (ФОП)». Відсоткова ставка за такою програмою складе 24,16%, перший внесок від 30%, забезпечення (заставу) кредиту за рахунок нерухомості, що купується, іпотеки будівель, споруд, складських приміщень.
  10. Банк інвестицій та заощаджень. Для бізнесу доступні програми - «Відновлювана кредитна лінія» і «Невідновлювальна кредитна лінія». Річна ставка 24,33%, перший внесок від 40%, заставу у вигляді рухомого або нерухомого майна позичальника або поручителя.

На початок 2020 року зазначені кредитні пропозиції для представників малого та середнього бізнесу залишаються актуальними, але при цьому важливо відзначити, що умови кредитування можуть оновлюватися і перевіряти умови по кредитуванню краще безпосередньо перед його оформленням.