Як отримати рефінансування мікропозики в МФО?

Кредит, як і будь-який інший борг, рано чи пізно доводиться повертати. Коли виникають труднощі з вирішенням даного питання виходом може стати оформлення рефінансування.

В Україні, як і в інших країнах світу, розвивається закредитованность населення. Щоб поліпшити своє матеріальне становище українці звертаються за кредитами як в банки, так і до приватних кредиторів і небанківських організацій. На жаль, не кожен позичальник в силах правильно розрахувати свої сили і вчасно повернути кредит в повному обсязі. Перешкодами у вирішенні такого завдання часто стають непередбачені життєві обставини у вигляді звільнення з основного місця роботи, тяжке захворювання, незаплановані матеріальні витрати на ремонт важливої побутової техніки, автомобіля тощо. У подібних життєвих обставинах повернути кредит вчасно вкрай складно, особливо коли це мікропозика, якій характерний короткий термін кредитування. Рішення проблеми для позичальника - рефінансування мікропозик в МФО.

Що таке рефінансування і кому воно підходить?

Рефінансування являє собою фінансову операцію, головною метою якої є закрити борг по кредиту (мікропозиці). Даною послугою можна скористатися як у кредитора, з яким вже укладено кредитний договір, так і звернутися до іншої фінансової установи.

Рефінансування підходить для позичальників з наступними умовами:

 • утворилося прострочення по кредиту;
 • взятий кредит на велику суму;
 • існує кілька непогашених кредитів;
 • відсутній стабільний дохід;
 • стався арешт майна;
 • раптова втрата заробітку;
 • різкий стрибок щомісячних витрат.

Позичальникам з перерахованими обставинами рефінансування стає оптимальним варіантом вирішення фінансових труднощів. Але при цьому важливо враховувати деякі нюанси домовленості.

Як рефінансувати мікропозику?

Щоб погасити заборгованість по мікропозиці можливо оформити рефінансування в наступних фінансових установах:

 • у банку;
 • в МФО.

Крім викладених варіантів рефінансування існує і третій спосіб знайти гроші для закриття боргу по кредиту - це звернутися за допомогою до рідних або друзів. Але такий варіант також супроводжується ризиками, непорівнянними з матеріальними втратами. Тому приймати рішення про те, який вибрати варіант вирішення проблеми, потрібно виважено і проаналізувавши свої можливості.

Рефінансування в банку

Отримати кредит в банку при наявності зіпсованої кредитної історією вкрай складно. До того ж в банках існують і вікові обмеження, що дозволяють отримати кредит не раніше 21 року і не старше 65 років. Крім цього для рефінансування в банку знадобиться велика кількість документів, таких як:

 1. паспорт;
 2. ІПН;
 3. довідка з місця роботи про доходи за останні 6 місяців і про офіційне працевлаштування;
 4. документи за попереднім кредитом (умови кредитного договору, його схвалення, сума боргу тощо);
 5. документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно.

Після подачі всіх документів банку буде потрібно час для розгляду та прийняття рішення.

Варто відзначити, що далеко не всі банки готові рефінансувати позичальників. Банками, які надають таку послугу, є:

До банківської установи доцільно звертатися за рефінансуванням при великих сумах боргу по кредиту і необхідності оформлення довгострокового рефінансування. В іншому випадку така угода принесе позичальникові витрату часу і значну переплату.

Рефінансування позики в МФО

МФО також надають рефінансування для населення, але на більш лояльних умовах, а саме:

 • для оформлення договору знадобиться мінімальна кількість документів (паспорт, ІПН);
 • широкі вікові рамки (кредит видається від 18 до 65 років і старше);
 • можливість оформлення кредиту в онлайн режимі цілодобово;
 • швидка обробка заявки на кредит (в середньому 15-30 хвилин);
 • доступні програми лояльності зі знижками і бонусами;
 • перший кредит в багатьох МФО видається під 0%.

Перед тим як оформити рефінансування потрібно звернутися в МФО, в якому був оформлений попередня мікропозика, по якій утворилася заборгованість. Потрібно повідомити про проблему виплати мікропозики, багато МФО пропонують вирішити проблему шляхом оформлення пролонгації кредиту. Оскільки багато МФО видають кредити навіть при наявності поганої кредитної історії, взяттям нового кредиту в одному МФО можна перекрити старі борги по мікропозиці в іншому МФО.

Найвідомішими МФО, які надають швидкі кредити в режимі онлайн, є:

ПорівнятиумовикредитуваннязазначенихМФОможнанаонлайнсервісікредитування, дезібраніактуальніпропозиціївсіхМФО. Кредитний калькулятор дозволяє прорахувати вартість кредиту, після чого можна оформити заявку на кредит в обраній компанії.