Де отримати найвигідніші умови по кредитних картках?

У сучасному житті багато людей використовують кредитну карту не тільки як джерело фінансування в непередбачених ситуаціях, але і як засіб для оплати повсякденних потреб. За результатами дослідження, проведеного prostobank.ua стало відомо, в якому банку вигідно оформити кредитну картку терміном на 12 місяців.

Які умови за кредитками пропонують банки?

За результатами вивчення пропозицій по кредитних картках в більш ніж 30 банках, стало відомо, що кредитні карти для фізичних осіб в національній валюті терміном на 12 місяців надають 19 банківських установ. З урахуванням всіх платежів за програмами середня реальна ставка по кредитках становить 57,06% річних. Нижче будуть представлені сім найвигідніших пропозицій по кредитних картах.

  1. Картка «Visa Classic / Contactless World MasterCard» від банку Credite Agricole. Кредитний ліміт може становити від 20 тис.грн. до 100 тис.грн. Термін кредитування від 1 до 2 років. Пільговий період користування кредитом становить 55 днів при процентній ставці 0,01% річних. Після закінчення пільгового періоду реальна ставка складе 43,38% з урахуванням річної ставки (36% річних) і відсотків за зняття готівки (4%).
  2. Картка «OTP Tickets Travel Card» від ОТП Банк. Термін кредитування 1 рік. Кредитний ліміт до 49,99 тис.грн. Пільговий період користування кредитом до 55 днів при розрахунках у торговельній мережі та мережі Інтернет. Реальна відсоткова ставка 43,38% (річна ставка 36%, комісія за зняття готівки 4%). Додатково до 5% бонусів від розрахунків, знижка до 99% на всі види квитків на Тickets.UA, 250 вітальних бонусів на Тickets.UA (1 бонус - 1 грн,) готівкове та безготівкове поповнення через систему OTP Smart / банкомат з функцією cash-in держателем картки або третьою особою безкоштовно.
  3. Картка «PRAVEX Visa Platinum PayWave / MasterCard Platinum Pay Pass» від Правекс-Банк. Термін дії карти від 1 року до 3 років. Ставка 36% річних, комісія за зняття 4% (реальна ставка 43,38%). Сума кредиту до 300 тис.грн. Пільговий період 60 днів.
  4. Картка «MasterCard Platinum» від Банк АЛЬЯНС. Сума кредиту до 100 тис.грн. Реальна відсоткова ставка 45,38% (річна ставка 38%, комісія за зняття 4%). Пільговий період користування кредитом до 45 днів з процентною ставкою 0,0001% річних.
  5. Картка «Кредитка за операціями зняття готівкових коштів» від Мегабанк. Реальна ставка з урахуванням річного відсотка (38%) і комісії за зняття (4%) становить 45,38% річних. Сума кредиту від 25 тис.грн. до 5 тис.грн. на термін 1-3 роки. Пільговий період становить 55 днів.
  6. Картка «Fishback» від Райффайзен Банк Аваль. Реальна ставка 45,44% (річна ставка 39,9%, відсоток за зняття готівки 3%). Термін дії карти від 1 року до 4 років. Сума кредиту від 5тис.грн. до 49,99тис.грн. Пільговий період кредитування до 57 днів. Страхування життя 0,7%, мінімум 15 грн.
  7. Картка «Monobank» від Universal Bank. Кредит видається під річну ставку в 38,4% при нарахуванні комісії за зняття готівки в 4% (реальна ставка 45,78%). Термін кредиту від 1 року до 5 років. Сума кредиту до 100 тис.грн. Пільговий період 62 дня. Нарахування на залишок коштів -10% річних, кешбек до 20%.

Як оформити кредитну карту?

З урахуванням розвитку сучасних технологій на сьогоднішній день оформити кредитну картку можна не тільки звичним способом через похід в банк, але і за допомогою інтернет-сервісів. Оформити кредитну карту через інтернет можна:

  • через інтернет-банкінг, який доступний кожному користувачеві Інтернету. Найбільш вигідно користуватися таким шляхом оформлення клієнтам банку, в якому планується оформити кредитну картку;
  • через онлайн сервіс кредитування, на яких зібрані найактуальніші пропозиції по декільком банкам, що дозволяє одночасно їх порівняти і вибрати найвигідніший варіант по кредитній карті.

Перед тим як оформити кредитну карту важливо грамотно спланувати її використання і уважно вивчити умови користування кредитними коштами. Допоможе розрахувати вартість кредиту кредитний калькулятор, який розташований на сайті онлайн сервісу, що спростить процес вибору кредитки.