Какое наказание может грозить за подделку справки о доходах?

В умовах бюрократичних особливостей оформлення багатьох домовленостей, люди йдуть на ризик, підробляючи довідки про доходи. Чим загрожує підробка такого документа відповідно до закону і де знайти кредит без довідок буде цікаво дізнатися багатьом людям.

Якими нормами законодавства передбачено покарання а підробку документів?

Відповідальність за підробку документів регулюється положеннями Кримінального кодексу України, зокрема статтями 190 і 358. Згідно із зазначеними статтями відповідальність лежить як на тій особі, яка надала підроблений документ, так і на тій, яка його виготовила.

Яке покарання за підробку довідки про доходи?

Мінімальне покарання за підробку довідки про доходи може бути у вигляді штрафу в розмірі 70 мінімальних заробітних плат або затриманням на термін до 6 місяців. Посилення покарання може бути у вигляді ув'язнення на термін до двох років, а в разі повторного порушення Закону ув'язнення може бути на строк до п'яти років.

Щоб уникнути покарання за підробку довідки про доходи або отримати мінімальне покарання необхідно звернутися за допомогою до адвоката. У тому випадку, якщо людина, яка підробила довідку, не встигла отримати вигоду від даного порушення Закону, то є шанси відбутися штрафом.

Чи можна отримати кредит без підробки довідки про доходи?

Часто люди знаходяться в таких життєвих обставинах, коли не мають можливості отримати довідку про доходи. Причиною цього може бути робота без офіційного працевлаштування, або низький рівень зарплати, або взагалі декретна відпустка або затяжний лікарняний. У такій ситуації одним з варіантів отримання кредиту може стати кредит в банку. На сьогоднішній день деякі банки скоротили список вимог і допускають отримання кредиту без довідки про доходи. Недоліком таких кредитів є обмежений кредитний ліміт (до 50 тис.грн) та порівняно висока процентна ставка.

Що робити в разі відмови в банківському кредиті?

Не виключено, що без наявності довідки про доходи в банку можуть відмовити в кредиті. У такій ситуації не варто впадати у відчай адже є інший спосіб отримати кредит без довідок. Найбільш швидким варіантом відшукання кредитора на таких умовах є онлайн сервіс кредитування, на якому зібрані пропозиції найрейтинговіших МФО з вигідними кредитними пропозиціями.

За допомогою отнлайн сервісу кредитування можна отримати мікрокредит без довідки про доходи за паспортом та ІПН. Оформлення кредиту займає мінімальну кількість часу (до 15 хвилин), після чого гроші по кредиту нараховуються на існуючу банківську карту позичальника. Кредит можна отримати на будь-яку суму від 200грн до 15 тис.грн, а перший кредит на суму до 10 тис.грн. позичальник має можливість отримати на максимально вигідних умовах - під 0,01%. Кредити в МФО видаються на короткостроковий період - до 30 днів, але ейслі у позичальника виникли труднощі з виплатою кредиту, то багато МФО надають можливість пролонгації кредиту без нарахування комісій.