Як оформляється довідка про доходи?

Для підтвердження платоспроможності при укладанні фінансових угод часто від людини вимагається надати довідку про доходи. Де її отримати і які документи для цього потрібні буде цікаво дізнатися кожному.

Довідка про доходи є документом, що підтверджує рівень офіційного заробітку людини на дату видачі довідки. Отримати такий документ можна при зверненні в бухгалтерію за місцем роботи, в податкову або фіскальну службу.

Документами, необхідними для надання при отриманні довідки про доходи, є:

  • паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • Електронний цифровий підпис (в деяких випадках).

Чи можливо отримати довідку про доходи без паспорта?

Паспорт є головним документом, що посвідчує особу, та отримати довідку про доходи без даного документа є неможливим. Крім того, паспорт є обов'язковим документом при оформленні будь-яких фінансових домовленостей, і замінити його іншим документом (водійськими правами, службовим посвідченням) неможливо. Важливо відзначити, що єдиною поступкою, на яку пішов Національний Банк України при оформленні фінансових домовленостей в банківських установах, це надавати закордонний паспорт замість простого цивільного паспорта.

З огляду попит необхідності оформлення довідки про доходи все частіше по всюди стали з'являтися шахраї, готові зробити такі довідки без документів. Дані пропозиції є сумнівними, і від послуг подібних осіб краще відмовитися, адже при подачі довідки дана інформація ретельно перевіряється і в разі її підробки це відразу виявиться і принесе чималі неприємності її власнику. У найкращому разі в кредиті буде відмовлено, а найгіршим наслідком може стати виклик поліції і відповідальність перед Законом. У разі відкриття кримінальної справи мінімальним покаранням може стати штраф у розмірі до 70 мінімальних заробітних плат, а найважчим покаранням - позбавлення волі на строк до двох років.

Як отримати кредит без довідки про доходи?

Коли людині необхідно взяти гроші в кредит, а можливості отримати довідку про доходи він не має, то не потрібно шукати спосіб підробки довідок. Адже є законний спосіб отримання кредиту без довідок, і таким способом є кредит в МФО. Такий кредит надається без вимоги довідки про доходи, а це означає, що його можуть отриматилюди без офіційного працевлаштування, з невеликою зарплатою, студенти, пенсіонери та пр.Кредит видається за умови надання всього лише двох документів - паспорта та ІПН. Щоб отримати кредит онлайн на карту достатньо зайти на онлайн сервіс кредитування, вибрати МФО, подати заявку на кредит, дочекатися рішення по кредиту і підписати в електронному вигляді кредитний договір. Після проходження всіх зазначених етапів кредитування кредит вважається оформленим і гроші надходять на банківську карту, зазначену в заявці на кредит.