Чи можна отримати кредит в МФО на вигідних умовах?

Незважаючи на невпевненість в завтрашньому фінансовому благополуччі, багато українців активно користуються послугою кредитування. І значна частка повсякденних витрат покривається за рахунок отриманих кредитів в МФО, які дозволяють знайти гроші до зарплати максимально просто і швидко.

На які цілі вигідніше брати мікрокредит?

Коли до фінансових витрат підходять з розумом, то метою фінансових вкладень стають такі речі, які можуть окупитися за досить швидкий час або поліпшити добробут людини, а саме:

  • Закупівля будматеріалів і товарів для ремонту. Багато українців стали облаштовувати свої дачні будинки і залишатися в них жити в теплу пору року. Першим плюсом такого вкладення є те, що це дозволяє забезпечити собі місце для літньої відпустки, заощадивши на цьому значну суму грошей. По-друге, якщо освоїти ази землеробства, то це дозволить самостійно вирощувати овочі і фрукти і не тільки економити на їх покупці, але і вживати екологічно чисті продукти. А в разі можливості працювати віддалено будинок може бути адаптований під життя в зимовий час і це допоможе економити на комунальних послугах.
  • Сплата навчальних курсів. Курси по підвищенню кваліфікації або освоєнню нової професії можуть стати початком нового успішного життя для людини. Також це можуть бути курси з кондитерського мистецтва, вишивки або будь-якого іншого заняття, про яке Ви давно мріяли і хотіли займатися всерйоз. Якщо нове захоплення дасться легко і буде користуватися попитом, то навчальні курси можуть окупитися вже протягом декількох місяців.
  • Закупівля професійного обладнання. Необхідно як при старті нової справи, так і при розширенні або поліпшенні давно освоєного профілю роботи. Кожному майстрові своєї справи рано чи пізно потрібно вкласти гроші в обладнання, на якому він працює. Це і автомайстерні, і ательє з пошиття одягу, і навіть салони краси. Якщо поліпшення умов роботи розділити на кілька етапів і вкладати гроші в оновлення устаткування частинами, то це дозволить забезпечити більш рівномірне їх витрачання. Як наслідок грамотне планування вкладень не виб'є вас з нормального ритму роботи і прибутковості, а допоможе відшукати невелику суму грошей для поліпшення бізнесу кредит онлайн в МФО.

Зазначені варіанти фінансових вкладень не є вичерпним переліком вигідних витрат, але запорукою кожного вкладення є їх вдумливе і грамотне фінансове планування. Важливо розуміти через який час необхідно повернути кредит в повному обсязі, і щодо цього спланувати заздалегідь план виплат по кредиту і суму виплат.

Що потрібно враховувати при оформленні кредиту в МФО?

Щоб кредит в МФО став вигідним для позичальника важливо брати до уваги такі нюанси:

  • процентна ставка. У МФО відсоток нараховується за кожен день користування позиковими коштами, і чим більше ставка, тим більше розмір переплат по кредиту.
  • наявність пільг і пролонгацій за першим кредитом. Багато МФО видають перший кредит на максимально вигідних умовах - під 0,01%.
  • репутація кредитора. Перед вибором кредитора краще вибирати надійні і перевірені джерела кредитування. Якщо позичальник хоче отримати кредит через інтернет, то потрібно вибирати захищені сайти, а перед вибором МФО уважно вивчити відгуки клієнтів.

Крім стандартних умов кредитування багато компаній надають додаткові бонуси за кредитами напередодні свят. І щоб отримати кредит на максимально вигідних умовах можна підгадати час його оформлення в період дії вигідноїакційної пропозиції.