Які банки видають кредитну карту без довідки про доходи?

Довідка про доходи стала обов'язковим документом для оформлення багатьох фінансових угод. Але оскільки довідку про доходи отримати не завжди просто, деякі банки спростили умови видачі кредитних карт без надання довідок.

Проблема отримання довідки про доходи особливо стосується тих громадян, які влаштовані на роботу неофіційно або які отримують частину свого доходу «в конверті». За статистикою частка населення з такими умовами працевлаштування становить не менше 30%, а це означає, що отримати кредит без довідок прагнуть багато українців.

Де отримати кредитну карту без довідки про доходи?

Банківськими установами, готовими надати кредитну карту без довідки про доходи, є:

 1. Альфа-Банк Україна. Кредитний ліміт карт без надання довідки про доходи складає до 75 тис.грн.
 2. ПУМБ. Ліміт кредиту за картками без довідки про доходи обмежується 50 тис.грн.
 3. Ідея Банк. Кредитні карти без довідки про доходи видаються на суму до 75 тис.грн.
 4. ПриватБанк. Ліміт кредиту без надання довідки про доходи складає від 50 до 75 тис.грн. в залежності від кредитної програми по карті.
 5. monobank. Кредитний ліміт карт без довідки про доходи до 100 тис.грн.
 6. Юнексбанк. Кредитна картка з лімітом до 30 тис.грн. без довідки про доходи.
 7. ТАСКОМБАНК. Карти з лімітом до 30 тис.грн. без довідки про доходи.
 8. Райффайзен Банк Аваль. Кредитний ліміт карт без довідки про доходи в залежності від кредитної програми становить від 25 до 50 тис.грн.
 9. А-Банк. Кредитна карта без довідки про доходи з лімітом до 50 тис.грн.

Як бачимо, різноманітність кредитних пропозицій по зазначеному сегменту кредитування досить велика і кожен позичальник може вибрати для себе оптимальний варіант по кредитній карті.

На яких умовах видаються кредитні карти без довідки про доходи?

Щоб отримати кредитну карту без довідки про доходи позичальник повинен відповідати наступним вимогам:

 • наявність українського громадянства;
 • досягнення повнолітнього віку.

Документом, що підтверджує зазначені факти, є паспорт громадянина України, а з деяких пір українці можуть отримати кредит в банку і на підставі закордонного паспорта.

Таким чином, отримати кредитну карту можуть неофіційно працевлаштовані люди, до числа яких часто ввідносяться студенти, жінки в декреті, люди пенсійного віку та ін. Однак ризик відмови в кредитуванні існує для людей, які мають погану кредитну історію. Банки не вітають дану обставину і можуть відмовити у видачі кредитної карти.

Що робити, якщо банк відмовив у кредиті?

У тому випадку, якщо отримати кредитну карту без довідки про доходи не вийшло, то отримати швидкий кредит в Україні можна в мікрофінансових організаціях. Такі компанії видають кредити без довідки про доходи за максимально короткий час і змінімальнимиі вимогами до позичальника. Кредит видається на невеликі суми і на короткий термін. Перший кредит видається на максимально вигідних умовах зі ставкою під 0,01%, оформити який можна в режимі онлайн не виходячи з дому.