Наскільки небезпечно брати кредит онлайн?

Деякі люди, довіряючи пліткам і міфам, вважають кредит онлайн небезпечним і незаконним. Насправді подібні переконання є помилковими, і щоб їх розвіяти варто докладніше розібрати дану онлайн послугу.

Які ризики взяття онлайн кредиту?

Люди, які відмовляються від онлайн кредитування тільки через небезпеку потрапляння в руки шахраїв, є фінансово неграмотними. Насправді дана послуга полегшує життя багатьом українцям, оскільки є простим і автоматизованим способом отримати гроші терміново. А страшні історії про колекторів, які, не підбираючи слів і способів, вибивають борги з позичальників, в основному поширюються людьми, які не платять заборгованість по кредитах і її нарощують. Насправді ситуація виглядає трохи по-іншому, і представник кредитуючої компанії на законних підставах вимагає від позичальника виконання кредитних зобов'язань в частині виплати боргу по кредиту в повному обсязі. А дії кредитора щодо боржника часто прикрашають на користь боржника-оповідача страшної історії.

Як відбувається взяття кредиту з боку позичальника?

Щоб отримати кредит цілодобово позичальник повинен відповідати наступним критеріям:

  • бути повнолітнім громадянином України, що підтверджується наявністю паспорта;
  • не мати боргів по кредитах, що легко перевірити, зробивши запит до УБКІ.

Останній критерій є принциповим для банківських установ, а ось МФО відносяться більш лояльно до своїх позичальників, і допускають отримання кредиту з поганою кредитною історією.

Після відповідності всім критеріям позичальник повинен вказати суму і термін кредиту. При цьому важливо враховувати розмір процентної ставки, яка залежить від зазначених складових кредитної угоди. Прорахувати вартість кредиту дозволяє кредитний калькулятор, який розташований на сайті онлайн сервісу кредитування і доступний кожному клієнту. А отримати кредит на максимально вигідних умовах допомагають пропозиції від МФО, в умовах яких пропонується отримати перший кредит під 0,01%. Але при цьому позичальникові важливо уважно вивчити умови кредитного договору, виключаючи наявність додаткових платежів по кредиту і невиправданих переплат.

Після того, як сума і термін кредитування обраний, також обрана кредитуча компанія, позичальником заповнюється заявка на кредит. На даному етапі важливо уважно заповнювати всі розділи заявки, не допускаючи помилок в написанні персональних даних та надання достовірної інформації про себе.

Після того, як заявка відправлена, програма її обробляє в автоматичному режимі. Це займає кілька хвилин і після схвалення кредиту позичальник повинен ознайомитися з кредитним договором і поставити позначку про згоду з його умовами. Після цього етапу кредитний договір вважається укладеним і гроші по кредиту нараховуються на банківську карту позичальника.

Чи варто брати кредит онлайн?

Звертатися за кредитом онлайн можна тільки в тому випадку, якщо ви впевнені в своїй здатності повернути кредит вчасно. Тому при вирішенні звернутися за кредитом онлайн важливо спланувати дану угоду, розрахувати власний бюджет з урахуванням доходу, сум і терміну виплат по кредиту.А небезпечність послуги залежить від сумлінності та відповідальності самого позичальника.