Чи можна лікуватися в кредит?

З огляду на той факт, що рівень мінімальної заробітної плати в Україні становить 4,173 тис.грн, далеко не кожен українець може забезпечити себе своєчасним лікуванням самостійно. У такій ситуації виникає питання про можливість взяття кредиту на лікування.

Кредит в банку на лікування

Щоб знайти гроші на своєчасне лікування можна звернутися за споживчим кредитом в банк. Кредит може бути цільовим, коли позичальник надає в банківську установу довідку з медустанови, що підтверджує діагноз і необхідність дорогого лікування, операції та ін. Кожен банк може виставити свої умови споживчого кредитування, включаючи розмір процентної ставки, термін кредитування, страхування та ін.

Звертаючись до банку за кредитом на лікування, існує ймовірність відмови в кредиті. Причиною цього може стати як інформація про лікування позичальника (відсутність інформації про тривалість лікування, хронічний характер захворювання та ін.), так і платоспроможність позичальника (відсутність достатнього рівня заробітку, відсутність застави та ін).

Кредит на лікування характерний тим, що гроші потрібні терміново. Часто медустанови самі надають кредити своїм пацієнтам для забезпечення екстреної медичної допомоги, проведення операції. В такому випадку кредит також надається банком, представник якого оформляє кредит в стінах клініки. У такому випадку час на оформлення кредиту на лікування скорочується, а схвалення в кредиті отримують більшість позичальників.

Стоматологія в кредит

Частою причиною звернення за кредитом для людей стають стоматологічні послуги. Лікування зубів обходиться дорого, і в разі виникнення хвороби проблему потрібно вирішувати швидко. Крім кредиту на лікування зубів часто кредитними коштами покриваються витрати на протезування зубів, що є дуже витратним капіталовкладенням. З огляду на актуальність питання, кредит на стоматологічні послугу можливо отримати безпосередньо в клініці, де проходить лікування або протезування зубів. Забезпечується дана послуга баком-партнером клініки, представник якої може оформити кредит на місці.

Мікрокредити на лікування

У порівнянні з банківськими установами, процес видачі кредиту в яких може затягнутися на тривалий час, мікрокредити видаються в максимально стислі терміни. Так, отримати мікрокредит можна протягом 15 хвилин. При цьому кредит оформляється дистанційно через нтренет і нараховується на існуючу банківську карту.

Головною перевагою даного виду кредитування є можливість отримати гроші терміново, адже кредит на карту надходить миттєво. Це дозволяє забезпечити екстрене лікування тоді, коли воно необхідне. Для отримання мікрокредиту на лікування позичальникові не знадобиться надавати довідок з лікарні про свій діагноз, обґрунтовувати причину взяття кредиту і підтверджувати свою платоспроможність. Для оформлення кредиту позичальник надає тільки паспорт та ІПН, а для отримання кредиту достатньо мати банківську карту.

Крім лікування мікрокредит може бути взятий на профілактику здоров'я. Наприклад, на поїздку в санаторій, профілакторій, в оздоровчі місця, на курс масажу та ін. Такі грошові вкладення допоможуть забезпечити необхідний догляд за здоров'ям і виключити загострень, які потребуютьбільших фінансових витрат.